3 druhy barev běžně používané v barvách doma

- Sep 06, 2019-

Barva je již v životě nepostradatelným produktem. V minulosti nebyl každý vystaven malbě. Nyní jsou však muži nejhorší. Když chodí do práce, musí pracovat na podpoře svých rodin. Po práci se musí starat o své děti. Také se musí naučit sestavovat nábytek pro kutily. , DIY zpracovává úniky střechy, DIY maluje stěny domu ...

Proto nový projekt tečení a hydroizolace Taichung Hyya dnes představuje typy barev (barev), takže kromě nákupu cementové barvy nebo latexové barvy na stěnách hypermarketu víme, že barva je skutečně diverzifikovaná, následující je pro každého. Stručně představte 3 druhy barev, které se snadněji používají.

Barvy (barvy), které jsou běžně používány všemi, jsou rozděleny do tří základních kategorií:

Latexová barva

2. Olejová míchací barva

3. Cementová barva

Popis funkce a charakteristik latexové barvy (PVC barva, plastová barva):

Dodavatelé N-ethylacetamidu nám řekli, že ve vodě rozpustné polyvinylalkohol a akrylové pigmenty se zlepšily z tradičních plastových barev. Je obzvláště důležité vědět, že latexové barvy mají nižší odolnost proti vlhkosti než cementové barvy a barvy, ale latexové barvy mají antimykotické a antibakteriální vlastnosti. Silnější je, že současné postavení latexové barvy je většinou ve městě. Vzhledem k vysoké ceně, bude-li venkovní nebo velkoplošný interiér, bude nahrazen plochou vodou ředitelnou cementovou barvou. Barva v Xincheng House je také cementová barva. Pán. Dodavatelé N-acetylethylaminu uvedli, že N-ethyl-acetamid je jedním z hlavních meziproduktů používaných v barvách.

Popis funkce a charakteristik cementové barvy:

Cementová barva je rozdělena na olejovou cementovou barvu a olejovou cementovou barvu. Skládá se také ze tří druhů pigmentů: ploché světlo, poloplošné světlo a jasné světlo. Vodní cementová barva používá vodu jako ředidlo. Je šetrnější k životnímu prostředí a zdravější. Obvykle se používá k malování vnitřních a venkovních cementových stěn. V případě olejové cementové barvy používá jako ředidlo toluen nebo xylen. Většina velkých obchodů prodává vodou ředitelné emulzní barvy, které se snadno opravují.

* Malá připomínka: Čím je barva jasnější, tím snazší je vidět smalt. Pokud chcete použít lak, doporučujeme před nanesením barvy aplikovat zeminu a použít základní nátěr.

* Poznámky: Použití cementové barvy na olejové bázi a elastické barvy na bázi vody pro venkovní stěny, pozinkované barevné ocelové barvy a barvy na bázi kyselé gumy pro železné domy a vlnité desky z ocelových konstrukcí, tovární vnitřní vrstva pro povlakování postele a zastavení na příjezdové cestě Konstrukce garáže používá barvu z epoxidové pryskyřice. Vzhledem ke složité konstrukci těchto tří projektů se doporučuje najít profesionální stavební tým.

Popis funkce a charakteristik barvy (harmonické barvy):

Pro mastné povlaky použijte jako ředidlo banánovou vodu, borovicový parfém nebo N-ethylethanamid. Po malování je zřejmá „jas“. Chuť je velmi štiplavá, doba sušení musí být delší, konstrukce je obtížnější a konstrukce vyžaduje zvláštní pozornost. Vodotěsný je vynikající, ale je toxický. Nedoporučuje se pro vnitřní použití. Většina z nich se používá jako vnější stěna a dřevo nebo železo.