Co bych měl věnovat pozornost při prvním použití antiepileptik?

- Aug 08, 2019-

Pokud je diagnostikována jako epilepsie, lékař vybere léčbu podle vlastní situace pacienta, většina z nich zvolí léčbu lékem, protože každý pacient s epilepsií má odlišné stavy a příznaky, takže při prvním použití léku Nezapomeňte věnovat pozornost, pak dnes, síť lékařské výchovy Xiaobian pro každého, kdo představí první použití antiepileptik, by měla věnovat pozornost:


Za prvé, u některých pacientů s epilepsií, kteří mají pouze 1 až 2 epizody za dva roky, můžete zvážit nepřijetí antiepileptik. Pacienti musí před užíváním drogy důkladně porozumět vedlejším účinkům léčiv na lidské tělo. Pacienti s nízkou frekvencí epizod mají často více vedlejších účinků než epileptické záchvaty, pokud dlouhodobě používají antiepileptika. Dodavatelé 5,5-dimethyloxazolidin-2,4-dion CAS 695-53-4 Nová třída antiepileptik.


Za druhé, děti nebo studenti často nemohou brát drogy včas a v souladu s množstvím, takže členové rodiny by měli vždy dohlížet, můžete si nastavit čas na užívání léku na dlouhou dobu, vzít jednu dávku denně nebo ji užít jednou za den. ráno a večer.


3. U pacientů s epilepsií s více typy záchvatů nebo nejasnými typy záchvatů by měla být pro léčbu vybrána obecnější antiepileptika, jako je Bajin, Topiracin, Levetiracetam, 5,5-Dimethyl-2,4-Oxazolidindion et al.


Začtvrté, pacienti s antiepileptiky by měli začít s malou dávkou. Pokud stav není dobře regulován, pak pomalu zvyšujte dávku léku, dokud není stav zcela kontrolován.


5. Obecná antiepileptická léčiva mají vedlejší účinky. Pacienti a jejich rodiny by jim měli vždy věnovat pozornost a zaznamenávat dávku léku, nežádoucí účinky po užití léku a symptomy pacienta v době útoku atd., Když se vracíte k lékaři , můžete jít k lékaři podrobně. Vysvětlete svou situaci, aby lékař mohl změnit efektivní léčbu podle stavu pacienta. Vyhněte se, onemocnění je zhoršeno vedlejšími účinky léku, což má vážné následky.


Za šesté, dejte pacientům vědět, jak je důležité dodržovat léčbu epilepsie, posílit důvěru pacientů v léčbu, aby mohli lépe spolupracovat s lékařem. Uvědomte si, že při léčbě by pacienti neměli svévolně měnit jiné léky ani zvyšovat či snižovat dávku, aby se předešli zbytečnému poškození sebe.


Podle příslušného zavedení sítě lékařského vzdělávání není těžké vidět, že počáteční použití antiepileptik je pro léčbu epilepsie velmi důležité. Proto by pacienti měli brát léky podle lékařských předpisů v přísném souladu s dávkami během léků a členové rodiny by měli vždy věnovat pozornost.