Brazílie Toyo Ink společnost zahájila novou sérii polyuretanové barvy vhodné pro laminované obaly

- Jan 29, 2019-

Japonsko toyo ink člena skupiny, Brazílie toyo ink co., ltd. dnes zahájila tisk vysoce výkonné polyuretanové tabulek a složené inkoust inovační série, pro gumotiskový tisk a gravírování. Společnost nabízí širokou škálu produktových systémů, od univerzální snack balení struktur high-end vaření a tepla plné balení aplikací.


"Vzhledem k tomu, Latinská Amerika je klíčovou oblastí pro flexibilní balení, máme v plánu rozšířit naši přítomnost v této důležité trhu," řekl Sergio Pera, ředitel brazilského toyo ink. Poptávka po řešení balení, které nabízejí větší pohodlí, silnější bariéry a lehčích materiálů, stejně jako rychlejší tisk, stále roste. Za tímto účelem spolupracujeme úzce se zákazníky s cílem zlepšit náš sortiment polyuretanové pryskyřice inkoustů plnit jejich požadavky na funkční, výkon.


Brazílie je nové orientální inkoustu společnosti polyuretan laminování inkoust série včetně univerzální LIOTECH™ rozpouštědlo založena flexotisku a hlubotisku tisk. V části Obecné účel těm, které potřebují dobrou odolnost uplatňování high-end vaření materiálu, společnost vlastní LIOVALUE™ solventní základní intaglio printing, REXTA™ solventní základna flexotisk, AQUAECOL™ vodní bázi hlubotiskem a AQUA LIONA™ bázi vody flexotisk. Na základě skupiny unikátní rozptyl systému polyuretanové série brazilské toyo inkoustů poskytuje vysokou hustotou barev pro širší škálu barev při zachování dobré pevnost.


Nová série barev také použít společnosti vyspělé polyuretanové pryskyřice crosslinking technologie, tak, že procesory mohou navrhovat s vynikající tepelná odolnost, odolnost a nízké solventní, balení strukturu. Tyto systémy jsou ideální pro tisk na širokou škálu materiálů, jako například corona opracované OPP, PET a nylonové a nevyžadují primer nebo jiné chemické ošetření.


Kromě toho na základě speciální polyuretanové pryskyřice kůry konverze nízkotepelné Brazílie toyo ink společnost může vyvinout inkoustu s dobrou stresu relaxační schopnosti. V procesu vaření změny teplot různých vrstev make laminované balení rozšíření nebo zmenšení dobré stresu je třeba se vyhnout stratifikace relaxační schopnosti.