Věnovat pozornost, aby se zabránilo plísni z plíseň během období deště

- May 15, 2019-

Červen a červenec každý rok je období dešťů v Číně. Střední a dolní tok řeky Yangtze a Tchaj-wanu mají i nadále přirozené klima s deštěm a deštěm. Během období dešťů je vlhkost vzduchu vysoká, teplota je vysoká a oblečení je náchylné k plísním.


V tomto okamžiku je krmivo náchylné k plísni během zpracování, skladování, přepravy a použití. Jakmile je krmivo plíseň, nejenže snižuje nutriční hodnotu krmiva, ale také způsobuje příznaky průjmu, paruky a dokonce otravy a smrti u zvířat, což zemědělcům způsobuje obrovské ztráty. Aby se tomu zabránilo, odborníci nám dali tyto návrhy:


Forma se pěstuje hlavně při teplotě 20-30 ° C, vlhkosti 80-100%, vlhkosti vyšší než 13% a pH mezi 1,5 a 8,5. Pro snížení kontaminace formy je nutné kontrolovat podmínky prostředí, ve kterém je krmivo umístěno.


Sklad pro skladování krmiva vyžaduje velký prostor, dobrou ventilaci, chladnost a sucho a je nejlepší použít dřevěný rám k izolaci země vysoké 10 cm. Půda by měla být pokryta vodotěsným materiálem, pokojová teplota je řízena na cca 15 ° C a vlhkost je pod 70%.


V případě potřeby může být přidáno antifungální činidlo. Existují dva typy inhibitorů forem, kontakt a zplyňování. Kontaktnost obecně označuje organické kyseliny a jejich soli, jako je kyselina propionová a její soli, kyselina mravenčí a její soli, kyselina citrónová a podobně. Mezi nimi jsou nejběžnější kyselina propionová a její sůl, která nejenže může dehydratovat plísňovou formu, ale také zabraňuje jejímu rozmnožování.


Když zemědělci krmí, měli by jíst méně a jíst více. Koryto čistěte vždy, abyste zabránili kontaminaci plísní.


Ethanol Beta Amino Kyselina fosforečná vyráběná naší společností je hlavní surovinou pro přidávání krmiv.