Analýza procesů N-vinyl kaprolaktamu

- Mar 09, 2019-

N-vinyl kaprolaktamu (NVCL) výrobek lze použít jako monomerní jednotka oligomery, polymery a kopolymery. Tak bylo zjištěno, že užitečné, například při výrobě papíru krytiny, lepidla, tiskařských, detergenty, motor olejové přísady, textilních pomocných přípravků, zářící solidní povrchové úpravy, kosmetiku, léčiva, přípravky pro kožního mazu nebo chemikálie pro fotografické použití.


Poly n vinylkaprolaktam je teplotu citlivé polymer s nízkou kritické fáze teplota přechodu (LCST). Jeho LCST je jen v oblasti fyziologické teplot (30-40 ° C), což činí jeho výzkum na aplikace biologických a lékařských bylin, které postupně. Proto rozumné a proveditelné produkce zpracovat trasu a nakonec výroba kvalitních výrobků a zaujímají na trhu je velmi důležité.


Existuje mnoho zpráv o syntéze n-vinyl kaprolaktamu v tunelech, ale současné vyspělé průmyslové výrobní metoda: acetylen kapalné fáze sčítání.


Podle výzkumu bylo zjištěno, že v vakuové dusíku refluxní reduktivní kroku, vliv dehydratace je obtížné ovládání. Během procesu čištění produktu této části destilační kolony má velké investice a výrobek musí být krystalický a čištěná. Existují patentové ochrany v Spojených státech a v Japonsku, takže existují související problémy, kdy industrializovaným.


Podle skutečných podmínek inženýrství n vinylkaprolaktam metoda krystalizace se používá v procesu čištění výrobku pomocí rozpouštědel dehydratace v kroku dehydratace. Syntetické cesty je následující:


1.jpg