Akcie Sanluo vstoupily do amerického seznamu sankcí

- Jul 19, 2019-

Úřad pro mezinárodní bezpečnost a nešíření amerického ministerstva zahraničí oznámil nový seznam sankcí, včetně 10 společností a 3 jednotlivců v Číně a na seznamu se objevil známý výrobce pneumatik pro pneumatiky, Sanlan Co., Ltd.

Ministerstvo zahraničí USA ve svém prohlášení uvedlo, že žádné vládní ministerstvo USA nesmí nakupovat žádné služby, produkty nebo technologie od těchto podniků nebo jednotlivců, a nesmí s těmito zaměstnanci uzavírat žádné smlouvy o nákupu služeb, produktů nebo technologií a neposkytuje žádnou pomoc. těmto podnikům a zaměstnancům. Pozastavte všechny licence udělené výše uvedeným osobám.

Po předběžném ověření zahrnuje společnost sankčních společností Sanluo Co., Ltd., Beijing Xurun Technology Co., Ltd., Jinan a Puweishi Optoelectronic Technology Co., Ltd., Jiangsu Tianyuan Metal Powder Co., Ltd., Sanhe Yubang Optoelectronic. Equipment Co., Ltd. atd.

Společnost Sanluo Co., Ltd. je v Číně známým výrobcem leteckých pneumatik, bezpečnostních ochranných pneumatik a speciálních pryžových výrobků. Její značkové produkty jako „Peace“ a „Three Rings“ se široce používají v leteckém a vojenském průmyslu.

Společnost se rozkládá na ploše 127 000 metrů čtverečních a má 500 zaměstnanců. Roční výrobní kapacita je 500 000 sad speciálních pneumatik, 300 000 trubek pro železniční brzdu a 500 000 lisovaných výrobků.

Petrolejová pryskyřice C9 a oxid titaničitý naší společnosti jsou jednou z hlavních surovin pro kaučuk