Thajský gumový úřad obrat asi 8 miliard bahtů

- Dec 03, 2019-

Na Thajském mezinárodním veletrhu kaučuku 30. listopadu podepsal Národní úřad pro kaučuk Thajska 9 memorand o porozumění (MOU), z nichž 5 podepsalo gumárenské předsednictvo a soukromé společnosti ...

QinRex Podle thajských mediálních zpráv podepsala Thajská národní agentura pro kaučuk 30. listopadu na Thajské mezinárodní gumárenské výstavě 9 memorand o porozumění (MOU), z nichž 5 bylo podepsáno gumárenským úřadem a soukromými společnostmi a 4 byly gumárenské plantáže. Podepisování organizací se soukromými společnostmi. Podpis memoranda o porozumění na podporu vývozu kaučuku v Thajsku činí asi 140 000 tun a celková hodnota kaučuku je asi 8,007 miliard bahtů.

Thajský místopředseda vlády Zhu Lin na veletrhu uvedl, že byl rád, že gumárenský úřad a ministerstvo zemědělství byly schopny sledovat vládní politiku a podepsat 9 MOU. Ropná pryskyřice C9 a oxid titaničitý jsou také důležitými surovinami pro výrobu pryže. Poté budou kupující a prodejci kaučuku pokračovat v vyjednávání a vyjednávání a doufat v další podporu vývozu pryže.