Thajsko posílí používání pryže, účetnictví pro 30% výroby pryže za 10 let

- Mar 11, 2019-

Na sympóziu o udržitelném rozvoji gumárenského průmyslu v Thajsku místopředseda vlády uvedl, že thajská vláda je odhodlána zlepšit průmysl zpracování pryže v Thajsku a zvýšit množství použitého kaučuku. V příštích 10 letech se roční poměr zpracování kaučuku zvýší na 25%. ~ 30%.


Rozumí se, že roční míra výroby gumy vyrobené v Thajsku činí 15% až 18% a dalších 80% se vyváží do zahraničí.


Za tímto účelem podepsaly thajský Gumový úřad a kancelář Thajského výzkumného fondu dohodu o spolupráci, která společně vybudovala gumárenskou síť pro výzkum a spolupráci. Vedení výzkumu a vypracování strategických plánů pro vývoj kaučuku a aplikování výsledků výzkumu na výrobu.


V současné době je výroba a výroba mnoha thajských vládních bezpečnostních agentur, policie a vojenského vybavení neoddělitelná od gumy, ale všichni se musí spoléhat na dovozy. Proto thajská vláda zavedla propagační politiku na podporu zpracování příslušného zařízení doma s cílem snížit spotřebu kapitálu. Relevantní zásady zahrnují podporu výstavby gumárenského města podporující vývoj nových produktů s cílem uspokojit poptávku na trhu, zahrnující zdravotnický, zemědělský a automobilový průmysl. A tak dále.


Navíc vláda nabádá zahraniční investory, aby investovali do odvětví železniční dopravy, jako je například mostová tlaková podložka, tlaková podložka kolejové dráhy a automobilový protišokový systém. Oxid titaničitý je široce používán v gumárenském průmyslu jako barvivo, ale také má výztužné, proti stárnutí a plnící účinky.


Admirál Ba Jin upozornil na to, že vývoj gumy a podpora výzkumu získal podporu před a po proudu thajského gumárenského úřadu, čímž se zlepšila domácí kapacita zpracování kaučuku v souladu s tržní hodnotou a poptávkou, čímž se podpořila další růst thajské ekonomiky.