Rozdíl mezi ropnou pryskyřicí C9 a ropnou pryskyřicí C5

- Apr 02, 2019-

C9 ropné pryskyřice jsou hlavně barvy, antikorozní nátěry atd.

C5 ropná pryskyřice má vysokou adhezi a nízkou přilnavost k uhlíku 9.


Uhlík pět zápach je malý, uhlík devět zápach velkých C5 ropných pryskyřic může být smíchán s jinými ropnými pryskyřicemi, nebo použít jako přísada. Vzhledem ke své dobré kompatibilitě s oleji a tuky a dalšími syntetickými pryskyřicemi může být rozpuštěn v mnoha rozpouštědlech. Má dobrou odolnost proti vodě, dobrou odolnost vůči kyselinám, nízkou teplotu tání a dobrou přilnavost k jiným látkám, takže se v mnoha aspektech používá stále více.


Při aplikaci lepidel se 60% ropné pryskyřice C5 používá v lepidlech v zahraničí. Průmysl se stal velmi prosperujícím rozvíjejícím se odvětvím, zahrnujícím výstavbu a výzdobu stavebnictví, montáž automobilů, pneumatik, zpracování dřeva, balení zboží, vázání knih a hygienu. V oblasti dodávek a obuvi je ropná pryskyřice intenzivním lepidlem pro mnoho lepidel, zejména nových lepidel, jako jsou tavná lepidla a lepidla citlivá na tlak.


Tackifier pro tavné lepidlo

Tavné lepidlo je lepidlo, které se zahřeje a roztaví, aby se vytvořila tekutost, povlečeného na předmětu, který má být spojen, a ztuhne po ochlazení. Tavné lepidlo je průmyslové lepidlo a má široké spektrum použití, včetně: hygienických vložek pro ženy a dětských plenek. Výroba hygienických výrobků na jedno použití; lepení potravin, nápojů, piva; výroba dřevěného nábytku; Bezdrátové vázání knih; výroba etiket a pásek; výroba cigaretových filtrů; výroba oděvů a lepicích obložení; Kabely, automobily, chladničky, obuv atd. S lepidly pro lepení musí být pevně spojena tavná lepidla