Nejúplnější odpuzující komáry produkt

- Nov 04, 2020-

V sezóně, kdy komáři začínají způsobit zmatek, si nemyslím, že to není velký problém být pokousán komárem. Poté, co byl pokousán komárem, to nejen dělá vaše tělo velmi svědivé. Co je děsivější je, že poté, co byl pokousán komárem, můžete být infikováni mnoha nemocemi, jako je horečka dengue, malárie, japonská encefalitida a filariáza. Ať už je to komár na jihu nebo psaní na severu, nebo komár v cizí zemi, pokud je to komár, pijí krev a kousají, aniž by o tom diskutovali. To je nedotknutelný fakt. Nejprve pociťte hlubokou zášť od komárů:

Repelent proti komárům

Fyzikální metody repelentu proti komárům: sítě proti komárům, elektrické plácačky proti komárům, světla, ultrazvukové repelenty proti komárům atd. Chemické metody repelentu proti komárům: cívka komárů, repelent proti komárům, náplast odpuzující komáry, náramek repelent proti komárům, repelent proti komárům atd.

Fyzická metoda odpuzující komáry je nejbezpečnější, ale je omezenější. Nemůžeš se schovat pod moskytiéru 24 hodin a nemůžeš se dostat ven. Nemůžete s sebou nosit elektrický komár, když cestujete nebo tak něco. Ačkoli chemická odpuzující metoda není nejbezpečnější, je zdaleka nejúčinnější a nejpohodlnější. Není žádný problém při výběru složek a dávky v rozumném rozsahu. Kromě toho se dětem mladším šesti měsíců nedoporučuje používat chemické produkty repelenty proti komárům nebo používat fyzikální metody repelentu proti komárům.

Používáte-li přípravky pro péči o pleť nebo prostředky na ochranu proti slunečnímu záření, aplikujte po použití přípravků na ochranu pleti a prostředků na ochranu proti slunečnímu záření produkty odpuzující komáry.

CDC doporučuje pouze odčervení produkty:

Deet

Také známý jako DEET. Vyvinutý americkou armádou a aplikovaný na armádu, je nejrozšířenějším repelentem. Má odpuzující účinek na různé bodavé hmyzy v různých prostředích. Používá se pro civilní použití od roku 1960 a má anti-pot, voda a tření vlastnosti. Je silnější než jiné repelenty. Mírně toxické, děti mohou mít alergické reakce, těhotné ženy by neměly používat. Repelent proti komárům.

Také známý jako Yimening, BAAPE, ethyl butylacetamidopropionate, IR3535. Patří k širokému spektru, vysoce účinnému repelentu proti hmyzu. Ve srovnání s DEET, nemá žádné toxické vedlejší účinky na kůži a je bezpečnější. K dosažení stejného účinku repelentu proti komárům musí být koncentrace DEET dvakrát vyšší než u přípravku Imonin.

Ecarudin

Také známý jako Pacaridin, Icaridin, KBR 3023. Vyvinuto německou chemickou společností Bayer Pharmaceuticals v roce 1998, je to další nejúčinnější repelent proti komárům kromě DEET. To bylo testováno s řadou kosmetických výrobků a nebude produkovat nežádoucí chemické reakce.

Citronový eukalyptový olej

Us Centers for Disease Control and Prevention doporučuje pouze jeden rostlinný odpuzující komár, což je citronový eukalyptový olej (obsahující citron eukalyptol PMD. Mnoho rostlinných olejů, jako je hřebíček, máta peprná, pelargónie, catnip, fialové korálky atd., mají také odpuzující účinek, ale jsou příliš těkavé a musí být aplikovány opakovaně, aby se projevily. Děti do 3 let nemohou používat citronový eukalyptus.

Čína M-kyselina toluová CAS 99-04-7

Čína M-Kyselina toluová se používá hlavně k výrobě vysoce účinný repelent proti komárům.