Víte, že cena oxidu titaničitého roste?

- Sep 23, 2020-

4. září vydala společnost Guangxi Xilong Chemical Co., Ltd. dopis o úpravě ceny a rozhodla se od stejného dne zvýšit cenu oxidu titaničitého společnosti o 75 USD / T; 7. září se společnosti Lomon Baililian Group Co., Ltd. ujal vedení při vydávání dopisu o úpravě ceny, následovaný společností Anhui. Celkem 15 společností včetně Anada Titanium Co., Ltd., China Nuclear Huayuan Titanium Dioxide Co., Ltd., a Jinpu Titanium Co., Ltd. zaslaly dopisy o úpravě cen, čímž se původní a domácí ceny produktů z oxidu titaničitého zvýšily o 75 USD na 100 USD. . Je to popáté v letošním roce a potřetí, co průmysl oxidu titaničitého spustil zvýšení cen ve druhé polovině roku.

Prudké zvýšení cen surovin oxidu titaničitého způsobilo invertování prodejních cen a nákladů některých výrobců oxidu titaničitého, což je důležitý faktor, který podporuje zvyšování cen na trhu s oxidem titaničitým.

GG „Těsná nabídka je dalším důvodem pro zvýšení cen společností vyrábějících oxid titaničitý. V současné době jsou tradiční výrobci stále napjatí a výrobky konkrétních značek jednotlivých společností byly vyprodány; je velmi běžné, že agenti a koncoví zákazníci čekají na dodání do fronty a někteří agenti přidělují zásoby, je to omezené. “ Yang Xun, průmyslový analytik společnosti Yantai Titanium, uvedl, že současná situace spotových zásob výrobních společností je polarizovaná: několik produkčních společností má relativně normální pozice spotových zásob a neexistují žádné překážky ve výrobě a dodávkách; většina produkčních společností spěchá a tržní váha je vyšší.

Odborníci se domnívají, že hlavním důvodem těsné nabídky na spotovém trhu s oxidem titaničitým je to, že se vývozní trh začal zvyšovat.

Podle statistik Generální celní správy činil objem vývozu oxidu titaničitého v mé zemi v červenci tohoto roku 97 500 tun, což představuje nárůst o 26,17% oproti předchozímu měsíci a meziroční nárůst o 10,07%; kumulativní celkový objem vývozu oxidu titaničitého od ledna do července činil 660 600 tun, což představuje meziroční nárůst o 15,84%.

GG quot; Soudě podle údajů o vývozu v červenci letošního roku se vývoz zahraničního obchodu v zásadě zotavil, ale některé speciální země mají stále určitá omezení z důvodu epidemií a jiných důvodů, ale z pohledu expanze cílových zemí pro vývoz má v zásadě vyrovnal exportní ztrátu některých zemí. Množství. Priorita dodávek vývozních objednávek pro výrobce je stále relativně vysoká a domácí spotové napětí může pokračovat. “ Řekli odborníci.

Přestože tradiční hlavní sezóna začala v září, poptávka po terminálu ještě nedosáhla požadované úrovně. Následný trh je ohledně výkyvů na trhu s oxidem titaničitým racionálnější a nedostatek dlouhodobého zboží je také běžnou operací pro návrat do reality.

Pokud jde o pozdní tržní trend oxidu titaničitého, odborníci se domnívají, že když společnost Dragon Enterprise uzavře objednávku, býčí náznaky trhu&# 39 jsou zřejmé. Ačkoli poptávka není nadšená, rostoucí trh bude stimulovat pružnou poptávku koncových zákazníků. V krátkodobém horizontu bude úzká nabídka spotového trhu s oxidem titaničitým pokračovat a cena bude i nadále růst, i když nebude poháněna předním nárůstem. V současné době jsou podmínky pro zvýšení všech aspektů v platnosti a potvrzuje se pouze cena Longqi. Očekává se, že kvalita&„Golden 9 GG“; hlavní sezóna není slabá.