Úloha kyseliny merkaptopropionové v polykarboxylátovém superplastifikátoru

- Aug 01, 2019-

Čína Kyselina 3-thiopropanová se široce používá ve vysoce účinných činidlech redukujících vodu z polykarboxylové kyseliny, meziproduktech ve farmaceutickém fenylu a jako stabilizátory pro polyvinylchlorid. Může být použit v průhledných výrobcích, jako je kyselina thioglykolová, a má vynikající tepelnou stabilitu a je lepší než jiné stabilizátory.

1. Čína Thiopropionic Acid je modifikátor výkonu, který reguluje molekulovou hmotnost polykarboxylátového reduktoru vody a výrazně zlepšuje rychlost redukce vody a zadržování vlhkosti betonu.

Kyselina 2.beta-merkaptopropionová může zvýšit rychlost kopolymerace monomerního monomeru karboxylové kyseliny jako činidla pro přenos řetězce na vysokých a vysokých školách.

Dodavatelé kyseliny 3.3-merkaptopropionové nabízeli, že produkty mohou upravit relativní molekulovou hmotnost činidla snižujícího obsah vody.

Výrobci kyseliny 4.3-merkaptopropionové nabízeli, že produkty mohou upravit adsorpční proces molekul polykarboxylové kyseliny a dosáhnout rovnováhy mezi počáteční redukcí vody v betonu a následným kolapsem betonu.

Výhody výroby kyseliny M-toluové CAS 99-04-7:

(1), 3-merkaptopropionová kyselina CAS 107-96-0 má nižší Mooneyovu viskozitu, což je výhodné pro zpracování produktu;

(2) Kyselina thiopropionová má vysokou reaktivitu a snadno se získají produkty s lepším výkonem;

(3), dodavatelé thiopropionové kyseliny za předpokladu, že produkty jsou malé, což usnadňuje jejich přenos a difúzi mezi fázemi;

(4) Kyselina 3-thiopropanová má vysokou účinnost regulace molekulové hmotnosti, což je výhodné pro zvýšení účinnosti produkce;

(5), kyselina merkaptopropionová nemá nepříjemný zápach, což přispívá ke zlepšení prostředí dílny