Tianjin celní zabavili 181.5 tun odpadu práškové lakování

- May 18, 2019-

V poslední době Dongli zvyky, které vlastní celní Tianjin, zabavili 181.5 tun zakázaných pevného odpadu během inspekce zboží s názvem "suchý prášek tmel v prášku".

 

Během inspekce celníci zjistil, že nebylo žádné detailní informace například název produktu, jméno výrobce, továrny na balíček vstupenky, a skutečné rysy v článku autorovy rysy deklarovaného "suchého prášku tmel prášek". Skutečné práškové barvy obnovit po vyřazení patří do "vypršela a vyřazené barvy a laky" v katalogu z zakázáno importovány pevné odpady v Číně.

 

Ve srovnání s papírového odpadu, šrotu a odpadu plastů, chytil tentokrát odpadní práškové barvy jsou neobvyklé typy tuhých odpadů, které jsou skryté a matoucí. To je poprvé, co tyto položky byly zabaveny v oblasti Dongli celní. Celní útvar připomenout, že podle "Zákona o lidovou republikou Číny na prevenci a řízení znečištění životního prostředí pevných odpadů" a dalších příslušných zákonů a předpisů, dovoz tuhých odpadů zakázán vstup země budou zkoumány právní odpovědnosti.


Ropné pryskyřice C9, 2-Methylanthraquinone a oxid titaničitý oba hlavní materiál povlaků, maluje.