Oxid titaničitý v prosinci

- Dec 19, 2019-

Na konci konce roku, v polovině prosince, se společnost setkala s cílem určit cenovou stabilitu. Proto byla hlavně upravena cena oxidu titaničitého. Několik výrobců oznámilo, že by se cena zvýšila. Z důvodu následného skladování, centralizovaného pozastavení výroby a údržby na konci měsíce je současné okamžité zásobování relativně těsné a prodejci kanálů musí čekat na dodání do fronty, ale každý výrobce má jiné podmínky pro spuštění a inventarizaci. Nyní je to éra cen na základě vlastních podmínek. Vedoucí je, že trh může z vlastního podnětu růst a klesat, spot je těsný a ceny porostou, i když je regionální konsenzus dobrý. Výrobci, kteří dříve byli nadmíru draženi nebo mají více zásob, se také lehce stáhli. Cenový rozdíl u podobných produktů se pohybuje kolem 1500 juanů / tunu a cenové rozpětí se postupně snižuje.


Současná cenová situace se zdá být nepředvídatelná. Slabost v tradičním mimosezóně se nezdá být tak slabá a některá zvýšení cen jsou poněkud stabilní. Ve skutečnosti, pokud o tom přemýšlíte, není těžké soudit. Výrobci hlavně v oblasti Panzhihua a doplnění východní Čínou, zejména kvůli nedostatku spotových dodávek a poklesu provozní sazby v důsledku skladování zásob, environmentálního tlaku a cyklu údržby, hromadění objednávek a pomalých dodávek, což trhu dává jeden -Dobré nálady Těžko zjistitelné dojmy spojené s několika dopisy o zvyšování cen generovanými potenciálním regionálním konsensem způsobily, že trh v této mimosezóně „nezmizel“. Podle praxe se zvýšení cen na konci roku jeví jako „neobvyklé“. Spotové dodávky jiných výrobců než výše uvedené regiony jsou však relativně stabilní a cenový trh je přirozeně stabilní, a proto se v tomto odvětví řídilo písmeno zvýšení cen výrobců Panzhihua. Sex není velký, ale slabé zastavení a stabilizace účinku je zřejmé. Jednoduše řečeno: běžný trh je stabilní a nedostatek nákladu v horolezecké oblasti se zvyšuje.


Hlavní trend je stabilnější, ale nikoli rostoucí, ale stále existují slabá rizika. Analytici Yan Titanium věří, že:


Špatný faktor 1: Na konci roku v prosinci se výrobci a distributoři více zaměřují na přijímání plateb a prodejní konec má rychlý a rychlý prodejní model pro impulzní nebo malé zisky, ale rychlý prodej;


Negativní faktor 2: Po více než 10 dnech vstupují zahraniční země na vánoční svátky a vývoz zahraničního obchodu vstupuje do „pustého období“ a svátky na Nový rok se vrací na trh v polovině ledna nebo vstupují do „pustého období“ domácí trh, následovaný jarním festivalem, který je překrytím „pusté období“.


Stručně řečeno, vhodný čas pro tuzemské a zahraniční zásilky je pouze více než 10 dní. Výkon „pravidelné sezóny“ přímo určuje pořadí „play-off“, takže současné příjmy a prodeje přímo ovlivňují tržní trend po Lunárním novém roce 2020. .


V současné době jsou hlavní nabídky většiny tuzemských síranových rutilů a anatasového oxidu titaničitého 14000–15500 juanů / tunu a 11500–12300 juanů / tunu. Domácí a dovážený chlorovaný rutilní oxid titaničitý je podle aplikace 18000–20000. RMB / tona a 26 000–28 000 RMB / t (výše uvedené ceny jsou všechny bez daně za hotovost).


Předpovědi města Hagi


Tento týden se domácí cenový trh s oxidem titaničitým stabilizoval. Analytik průmyslu Yan Titanium Yang Xun věří, že výrobci mají v počátečním stádiu více objednávek za nízké ceny, což je spojeno s poklesem provozních sazeb v některých regionech a nedostatkem přímých dodávek. Ex-tovární ceny těchto výrobců jsou flexibilní. Stabilizovat obchodní trh v mimosezóně. V krátkodobém horizontu je cenový trh v prosinci hlavně patová a stabilizace a skutečná objednávka je vyjednávána s nabídkou, poptávkou a platebním formulářem.