Oxid titaničitý průmysl tváře majetku přeskupit

- Feb 08, 2019-

Několik významných oxid titaničitý společností na světě se snaží restrukturalizovat svá aktiva na podporu si Tronox 2,4 miliardy dolarů akvizici Cristal, zásadní konsolidaci v průmyslu oxidu titaničitého.


Průmyslu oxidu titaničitého západních zemí byl integrován do pěti hlavních společností – Como, Teno, zubra, Koster a Kronos celosvětově. Podle zprávy o investora, zubra, vydané v červnu 2018 to představoval asi 54 % globální oxidu titaničitého výrobní kapacity.


Chcete-li získat schválení od USA a EU, regulátory, pro získání obchodních oxidu titaničitého Koster, Teno vede dvě samostatné transakce, odizolování některá aktiva k britské zubra. Ve Spojených státech Tenova podepsaly memorandum o porozumění k prodeji dvě sady oxidu titaničitého jednotek s celkovou kapacitou 245.000 tun ročně od Koster Ashtabula, Ohio, zubra. Ashtabula je si Kostrom pouze výrobní základny v USA a největším světovým producentem oxidu titaničitého.


V rámci transakce možnost stylu Teno bude mít právo požádat zubra získat z výroby oxidu titaničitého Ashtabula, v případě, že USA vydává předběžný zákaz nabývání Koster. Teno řekl, že cenu pořízení si zubra Ashtabula oxidu titaničitého rostliny bude záviset na pokroku si Teno v USA schvalovací proces pro získání Koster. Analytici souhlasí obecně s přístupem si Teno. "Věříme, že to je pozitivní krok, který odstranil některé z nejistoty v obchod a zásoby," řekl Frank Mitch, analytik společnosti Wells Fargo. "Předchozí konzervativní odhad si Teno obchodních příjmů byl asi 800 milionů dolarů. Je-li Teno 1,1 miliardy dolarů prodej rostliny oxid titaničitý Ashtabula zubra získají zbývajících aktiv Koster s přibližně 3,5 násobku EBITDA. Pro Teno bude to velké vítězství. Získávání většiny aktiv Koster v nízké ocenění dále konsolidovat svou činnost oxidu titaničitého. Pro zubra dohoda je také velmi cenově výhodné, získala významné oxidu titaničitého majetku." Hasan Ahmed, analytik Alanbic globální Consulting, řekl: "jsme přesvědčeni, že toto oznámení je win-win pro všechny zúčastněné strany, a na trhu dává přednost jistotě. To je dokončení Cosmo pro společnost. Speciální akvizice poskytuje jasnou cestu."


Pokud zubra úspěšně nakupuje Ashtabula aktiv, pak Kronos mohou také účastnit přerozdělení majetku průmyslu. "Je-li transakce majetku Ashtabula se bude konat, Odysseus bude muset projít procesem antimonopolní, protože je to 50 % vlastního kapitálu vlastníkem továrny na titanový chlorid Lake Charles v USA. Je-li pořízení je úspěšný, Kronos zájem při koupi zubra v Lake Charles chloru. 50 % podíl v továrně na oxid titaničitý,"řekl analytikům Wells Fargo. V samostatných transakci Teno podepsala Zui konečnou smlouvu o prodeji 8120 papíru laminátové stupně oxidu titaničitého podnikání na zubra, částka na pořízení není zveřejněna. Evropská Komise na začátku července řekl, že Komise schválila pořízení si Teno Koster, za podmínky, že Teno prodány aktivity představující obchodní. Teno prodala svou činnost oxidu titaničitého pro komunitního po celém světě. EU řekl, že po této části podnikání Teno, jeho pořízení dohodu s Koster již způsobí obavy o hospodářskou soutěž.