Nedostatek oxidu titaničitého

- Oct 09, 2019-

„Golden Nine“ bude hotovo a okamžitě se uvede „Silver Ten“ - druhá vrcholná sezóna, skutečný cenový trh je, jak řekl Ning. Podle analytiků Yan Titanium a Titanium je současná spotová spotřeba na trhu nedostatečná, zejména kvůli blízké Daqing, východní Číně, střední Číně, jihozápadní Číně a dalším regionům, míře poklesu výroby výrobců, Shandongu a dalším regiony nesou nápor, některé si musí objednat 15-20 dní; Panzhihua Z komplexních důvodů, jako jsou obvody, se také snížila provozní rychlost výrobců, jako je oxid titaničitý. Souhrnně lze říci, že spotové dodávky v oblastech těžby jsou přímo nedostatečné a transakční cena skutečných objednávek se mírně zvýšila. Výroba a zastavení výroby se staly hlavními rysy blízké etapy a jsou také hlavním důvodem vyšších transakčních cen. V současné době je metoda safírového typu kyseliny sírové v zásadě menší než 14 000 juanů / tunu a cenový rozdíl stejného produktu je mezi 1500-2000 juanů / tunu.

Ceny koncentrátů titanu surovin doma i v zahraničí se zdvojnásobily, což přispělo k tvorbě nákladů komplexní ceny oxidu titaničitého. Hunan Chuangda Yutu tento týden navíc skočil 500 juanů / tunu. Doposud se počet výrobců, o nichž se v září oznámilo, že se zvýší, se zvýšil na 24 a hrál také roli ve druhé polovině „Zlatého září a stříbra 10“. Po dvou kolech zvýšení cen v září a září se tržní objednávky zvýšily. Většina koncových zákazníků se stabilním využitím již byla na skladě. Poptávka po přečerpání je nespornou skutečností. Konec čtvrtého čtvrtletí navíc vstoupil do tradiční mimo sezónu. Na konci je slabé riziko.

V říjnu je přirozený méně než týdenní pracovní den tváří v tvář ostatním více než polovině měsíce znepokojen dalším trendem na trhu. Vzhledem k tradiční vrcholné sezóně, pouze ke zvýšení ceny, se domnívám, že se očekává i náhlý skok králíka. Kromě toho je podle prodeje a inventury několika hlavních výrobců také podmínkou, aby byla i nadále silná, spojená s nízkou cenou externích logistických vozidel před a po dovolené, nouzové zboží může přijímat pouze vysoké ceny.

Pan Ning Kecheng, místopředseda společnosti Shanghai Yanti Industry Co., Ltd. řekl: „Dopad události v říjnu je velmi silný. V současné době jsou všichni výrobci nervózní. Podle této situace je tradiční vrcholná sezóna ve třetím a čtvrtém čtvrtletí nebo verze Plus. , alespoň do listopadu v Shanghai International Coatings Show. "

V současné době je běžná cena většiny rutilu a anatasu oxidu titaničitého v Číně 14200-16500 juanů / tunu a 12100-13100 juanů / tunu, domácího a dovezeného chlorovaného rutilního oxidu titaničitého podle použití běžné ceny 17500-20000 Yuan / tunu a 24800-26800 juanů / tunu (všechny výše jsou zahrnuty ceny odchozí hotovosti).

Tento týden se domácí cenový trh s oxidem titaničitým mírně zvýšil. Yan Titan, analytik Yan Titanium a Titanium, řekl: „Golden September and Silver 10“ se chystá vstoupit do druhé poloviny. Trh obchodování s oxidem titaničitým se postupně zahřívá. Většina producentů je nervózní, což přímo vede k některým skutečným objednávkám. Vysoké ceny, spojené s náklady na koncentraci surového titanu, v krátkodobém horizontu pokračuje hlavní sezóna, cena oxidu titaničitého před a po dovolené je vysoká nebo trh je stále vysoký, skutečná transakční cena je jediná diskuse .