Cementárna Turkmenistán Lebap letos dosahuje růstu vývozu cementu

- Aug 07, 2019-

Podle ruské zpravodajské sítě Arzuw dosáhl objem vývozu cementu Lebman Cement Plant v Turkmenistánu od ledna do června letošního roku 45% produkce. V roce 2018 představoval vývoz cementu z elektrárny více než třetinu celkové produkce.


Cementárna Lebap se rozkládá na ploše 60 hektarů a má výrobní dílny, sklady a různé infrastruktury. Jeho hlavním vývozním cílem je Uzbekistán, který je dopravován po železnici a silnici do svého cíle. Železnice je přepravována Cliff Station směrem na Termez a Karsh. Cesta je dopravena autem do Bukhary. Kromě toho je cement vyvážen do Afghánistánu prostřednictvím mezinárodní železnice Atamirat-Imamu Nazar-Akina.


V roce 2018 Cementárna Lebap vyrobila více než 1 milion tun cementu a dokončila plán výroby v předstihu.


V posledních letech, díky technologickým inovacím, vývoji a rozsáhlému použití nového typu cementové přísady, polykarboxylátového superplastifikátoru, vyráběli výrobci kyseliny thiopropionové kyseliny, zejména při výrobě polykarboxylátového superplastifikátoru pro kontrolu molekulové hmotnosti, vysoce výkonné Mediátor výrazně zlepšuje rychlost redukce vody a zadržování vlhkosti betonu.