Trend trhu s močovinami z července

- Jul 16, 2019-

1. července byla otevřena indická nabídka MMTC. Minimální CFR ve výši 292,63 ~ 295,97 USD / t je nižší než současná domácí a mezinárodní cenová hladina a zdá se, že nabídkový objem 2,8 milionu tun má negativní dopad na trh. Počínaje 2. Čínou však může mít vítězná nabídka 200 000 tun od samého začátku a poté až 600 000 tun a pak se říká, že existují miliony tun (počet skalárů ve značce je 1,8 milionu tun). ). Toto číslo šokuje domácí podporu a přináší také dobré výhody domácímu trhu s močovinou.

Od začátku domácí močoviny v červenci, aby se zjistila situace v zásobování: výroba močoviny při současné údržbě společnosti je v podstatě soustředěna ve středu, očekává se, že se Nissan ve třetím týdnu v červenci zotaví. Vzhledem k tomu, že tři společnosti byly opraveny ve druhém týdnu, však Nissan udržela svou současnou úroveň fluktuací. Ve stejném období loňského roku výrazně poklesla domácí produkce močoviny, ale většina opravených podniků v první polovině letošního roku provedla generální opravy nebo drobné opravy, takže možnost prudkého poklesu v Nissanu v červenci je relativně malá. Odhaduje se, že Nissan může v polovině července klesnout pod 150 000 tun a ve druhé polovině roku se bude mírně odrazit, ale úroveň Nissanu je stále vysoká.

V první polovině roku byla dodávka močoviny o 200 000 tun nižší než v loňském roce. Od července do srpna byla denní produkce udržována na úrovni více než 150 000 tun. V červenci byla denní produkce o něco vyšší, kolem 155 000 tun. Bez ohledu na objem vývozu od července do srpna roku 2019 se nabídka zvýšila ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 900 000 tun.

Proto v případě tohoto kola indických nabídek a velké účasti Číny bude zvýšená nabídka vyvážena objemem vývozu. A období značení lodi bylo 16. srpna. Poté, co byl přístav v polovině července, byl objem vývozu v podstatě započítán v srpnu, což podpořilo trh, který měl klesat.

Stručně řečeno, trh s močovinou v červenci má jak slabou podporu údržbářských společností, tak sestupné kanály pro export velkého množství zboží. Je to zkouška a temperament pro výrobce, zejména s výhodami portů a domácím prodejem. Podnikání.

Kromě močoviny nabízíme také jiná hnojiva, jako jsou NPK, WSF, CAN, DAP, FCMP, SOP, KDP, MOP, organicko-anorganická hnojiva, hnojiva rozpustná ve vodě atd.