Urea Trh bude Usher In Rising

- Jun 15, 2019-

Močovina, která vždy miluje "dělat věci", se hází na dlouhou dobu a nakonec "nahoru". Prozatím je to jen částečný jev. V souvislosti s žádným tématem nelze spekulovat, není snadné zvyšovat ceny; ale pro "starého řidiče" v průmyslu močoviny, zvýšení o 10-20 juanů / tunu nezpůsobuje rozruch. V poslední době, Shandong a okolních oblastí Urea cena vzrostla o 10-20 juanů / tunu, důvodem je, že některé podniky močoviny závod dočasné konverze kapalného čpavku, společnost low-cost předběžné objednávky jsou dostačující, zvýšení cen stimulovat dodávky, ale to nemá Změna následných prodejců Způsob provozu s pick.


Kromě Shandongu a Hebei, které se týkají každého, výrobci močoviny v jiných regionech „tento trend neledovali“. Ceny jsou stabilní nebo dokonce klesají. Například cena močoviny na trhu v Hubei klesla a průmyslová cena močoviny z továrny činí pouze 1 900 yuanů / tunu. Hlavní tovární cena močoviny na jihozápadě také klesla o cca 30-50 juanů / tunu na cca 1850-1910 juanů / tunu. Stačí vidět, že trh s močovinou není tak optimistický jako představivost, obchodníci jsou stále na trhu a jasně chápou, že změny na trhu s nabídkou a poptávkou dominují trendu trhu s močovinou.


Močovské podniky začaly pracovat na vysoké úrovni a dodávky zboží byly nadměrné. Některé podniky na výrobu močoviny, které byly dlouhodobě ukončeny, nebudou prozatím popsány. Byly opraveny další močovinové elektrárny Shandong, Severovýchod a Anhui. Ostatní továrny obecně udržují vysokou úroveň výstavby. Podle statistik čínské sítě hnojiv je celková provozní míra podniků v odvětví močoviny 63,6. %, celkový denní výkon je okolo 159 600 tun, a zatím většina společností močoviny jasně neuvádí, že budou následovat plány údržby, takže celková konstrukce zůstane vysoká. Kromě toho, v rámci dvojité kontroly ochrany životního prostředí a bezpečnosti, některé malé a střední chemické podniky s omezením výroby amoniaku nebo zastavení výroby, zatímco kapalné amoniakové podniky začaly pracovat více, což vedlo k nadměrné nabídce zboží, kapalný trh s amoniakem je a lokální ceny nadále klesají. Není vyloučeno, že některé podniky snižují množství uvolněného amoniaku a těžiště výroby je mírně nakloněno k močovině. Je třeba upozornit, že vysoké otevření odborů opět snižuje prodejní cenu močoviny.


Poptávka je přerušovaná a není dostatečně koncentrovaná a postoj čekacího a viditelného je zřejmý. Poptávka po zemědělství je slabá. V některých oblastech je aplikace hnojiv vyprahlá nebo hustý déšť a čas se opakovaně odkládá. Nákup terminálu je na vyžádání; Velcí zemědělští prodejci si vyhrazují stejný postup, kterým je vyhnout se riziku určité rezervy. S těžbou, a podle nějaké zpětné vazby prodejce, tam je ještě inventář být stráven. V průmyslu je provozní míra podniků s kombinovaným hnojivem nízká a výrobní nadšení není vysoké. Existuje mnoho případů, kdy podniky na místním trhu postupně parkují a sníží se množství každého hnojiva NPK.


Dobré zprávy na mezinárodním trhu se blíží. Za prvé, podle zpráv, Indie může vydat nové nabídkové řízení na 26. června. Plán může být na začátku srpna. Čínské domácí močovinové společnosti zároveň očekávají další obrat. Zároveň budou mít dobré zisky. Jakmile budou pokračovat ve vývozu, uvolní domácí trh. Tlak dodávek podporuje silnou domácí cenu močoviny; druhou je, že mezinárodní cena močoviny mírně vzrostla, stimulovala citlivé nervy domácích podniků močoviny a viděla příznivé výhody v mnoha negativních faktorech.


V závěrečném komplexním pohledu, ať už je to znamení před obecným nárůstem nebo společné spekulace výrobců, je zvýšení cen dobrá věc. Do jisté míry stimuluje dodávku a platby navazující na navazující odvětví a zvyšuje počet předběžných objednávek podniků zabývajících se močovinou; Rozpor mezi nabídkou a poptávkou a konzistentním provozním stylem velkých zemědělských podniků, toto kolo zvýšení cen močoviny je stále pravděpodobné, že bude hrom a silný déšť, malé a malé problémy si nemohou dovolit velkou bouři.


Kromě toho mohou být v novém kole zvyšování cen uváděny i další produkty hnojiv (např. NPK , WSF, CAN, DAP, FCMP, SOP, KDP, MOP, organické hnojivo, organické hnojiva, ve vodě rozpustná hnojiva atd.).