Americké ceny kukuřice na podzim

- Nov 01, 2019-

Dodavatelé O-fosforylethanolaminu nám řekli, že americké ceny kukuřice v USA ve středu klesly.

V americkém zálivu byla spotová cena žluté kukuřice č. 2 4,2775 USD za bušl nebo 168,4 USD za tunu, což je o 1,5 centu méně než předchozí obchodní den. Základ Louisianské zátoky je o 33 centů na 39 centů vyšší než prosincová cena kukuřice pro futures v prosinci.

V centrální části Illinois představovala nabídka zařízení na zpracování kukuřice na nákup žluté žluté kukuřice č. 2 v průměru 3,9775 USD za puk, což je o 1,5 centu méně než v předchozím obchodním dni. Základní nabídka je o 12 centů vyšší než cena kukuřice v prosinci 2019 společnosti CBOT.

Ve středu byly futures na kukuřici Futures Chicago Board of Trade (CBOT) uzavřeny. V prosinci 2019 se smlouva uzavřela o 1,5 centu níže na 391,75 centu na bušl; v březnu uzavřela o 0,75 centů níže na 403,5 centů na bušl.

Zároveň, jako dodavatelé etanolaminu O-fosfátu, chceme také připomenout, že na podzim přichází na trh nová kukuřice neustále. Jednoduché pochopení přátel slepice je, že nová kukuřičná vlhkost překračuje standard, což způsobí zvýšení příjmu krmiva a také průjem. Happening.

Tuto zkušenost budou mít opatrnější přátelé slepice: podzimní počasí zchladne, příjem krmení slepic stoupá a vejce by se mělo prudce zvednout, ale u některých kuřat je průjem, předávkování a skořápky jsou bílé. Vejce nezvedá rychle a dokonce dřepí. Hlavním důvodem analýzy je katastrofa nové kukuřice. Nová kukuřice není nic jiného než vysoký obsah vody a lze ji řešit vhodnějším umístěním. Ve skutečnosti jste řekl pouze správnou část.

Co se týče nové kukuřice a nové pšenice, vědecká analýza zjistila, že strukturální vlastnosti těchto dvou druhů potravin jsou v zásadě podobné: před tím, než mohou maximalizovat svou výrobní kapacitu, musí podstoupit dvě doby splatnosti.

Za prvé, poškození a vlastnosti nové kukuřice

1. Obsah vlhkosti je velký a nestabilní.

2. Zralost nové kukuřice snadno způsobuje průjem a překrmování. Toto nebezpečí, kukuřice Chen, ne.

3, poškození plísní.

4. Věnujte pozornost rozdílu mezi plísní a mykotoxiny.

5. Poškození toxinů v nové kukuřici a poškození plísní je větší než poškození kukuřice Chen.

Za druhé, plíseň není hrozné, toxiny jsou hrozné

Klinická odpověď drůbeže na mykotoxiny je podobná jako u chemických jedů, projevujících se jako akutní, subakutní a chronická, s dávkovou a časovou závislostí. U známých mykotoxinů s důležitým klinickým významem je reakce obvykle subakutní nebo chronická a klinické příznaky, které se objevují, jsou často jemné a nenápadné. Je často charakterizována poruchami reprodukčního cyklu, sníženou produkcí vajec, sníženým příjmem krmiva, pomalým růstem a sníženým využitím krmiva.

Zatřetí, vědecký přístup je - odstraňovač plísní

Poté, co se kukuřice umístí na jeden měsíc, lze ji znovu použít. Může být také smíchán v určitém poměru a po jednom měsíci úplně vyměněn. Nová kukuřice se používá k přidání odstraňovače plísní do krmiva. Nová kukuřice je dole a každý musí věnovat pozornost problému nové kukuřice.