Zařízení pro inkoustové tiskařské zařízení s UV inkouzem se rychle rozvíjí

- Feb 11, 2019-

Metoda digitálního tisku změnila zručnost revoluční éry a inkoustový tisk byl agilní. Jako ekologická ekologická metoda tisku UV inkoustový tisk zvýšil podíl na trhu, obzvláště na začátku UV inkoustů používaných v plochých zařízeních pro UV-inkoustové tiskařské stroje. Před čtyřmi lety na výstavě ChinaPrint v roce 2009 vstoupily do kategorie UV inkoustů pouze 2-3 společnosti, avšak od začátku druhé poloviny roku 2012 se slabým vývojem čistých plochých inkoustových zařízení pro inkoustové inkoustové inkousty začal vstupovat do různých výrobců zařízení a Pohled koncového uživatele. Na inkoustové tiskárně v Guangzhou, která se konala v březnu letošního roku, nyní vznikla konkurenční situace domácích inkoustových tiskáren. Tento druh konkurence se netýká pouze současného vybavení pro plochou tiskárnu UV, ale také využití dovedností LDE v oblasti inkoustového tisku.

V porovnání s domácím inkoustovým tiskem se zahraniční inkoustový tisk věnuje více pozornosti vývoji inkoustových technologií, zejména vývoji trysek, UV lamp a LED inkoustů a digitálních inkoustových inkoustů. Vývoj cizích UV inkoustů začal dříve. Produkty evropské inkoustové barvy v roce 2000 představovaly 20 500 tun. Asijské ultrazvukové inkoustové centra začaly později v porovnání s Evropou a Amerikou, ale tempo růstu je velmi rychlé. Při připomenutí CHINAPRINT2009 dosáhla velikost globálního inkoustového centra 5,8 miliardy dolarů. V budoucnu bude inkoustový tisk prováděn ve směru standardizace, popularizace a specializace. Pro inkoustové tiskové dovednosti, ať už se jedná o technologii trysek, inkoustové inkoustové dovednosti, zručnosti s UV / LED lampou nebo zařízení pro inkoustové tisky, budou standardizovány. Například v budoucnu bude tryska přesunuta v stále jemnějším směru a inkoustové body budou menší a menší. V závislosti na velikosti bodů inkoustu se vývoj inkoustových inkoustů bude pohybovat také ve směru normalizace. Barva a ostatní vlastnosti inkoustových inkoustů se nezmění za konzistenci bodů inkoustu. Standardizace inkoustového inkoustu a standardizace rychlosti vytvrzování inkoustu budou centrem budoucího vývoje inkoustových inkoustů

Nejnovější průzkum společnosti Pira International ukazuje, že celosvětový trh s ekologickými inkousty (šetrnými k životnímu prostředí) by měl v roce 2014 dosáhnout 7,2 miliardy USD a CAGR 4,5%. Pokud jde o použití, první prioritou v zahraničí je dosáhnout daleko v některých malých dávkách a variabilním tiskem dat. U domácích inkoustových tiskáren jsou citace rozsáhlejší, například podlahové krytiny, keramika, štítky, obaly a dekorace apod. Dosáhly dobrého využití.