Známá německá malířská společnost Weiborg odstupuje od společného podniku

- Nov 06, 2020-


18. března grebe Holding, mateřská společnost německé skupiny Weilburger Group (Weilburger), oznámila, že od 25. Jako dceřiná společnost Weibo China (Tianjin) Co., Ltd. působí na čínském trhu.

Výměnou za akcie společnosti Kaxiubaohui Holding Co., Ltd., Weibo stáhne své podnikání na základě svých autorizovaných technologií a dalších aktiv a převezme vlastnictví nově postaveného výrobního závodu o rozloze 32 000 metrů čtverečních v Tianjin z Kaxiubaohui Holding Co., Ltd. "Tato změna v organizaci a struktuře položila základ pro pokračující úspěch na čínském trhu a budoucnost orientovanou na růst." Weyborg Group řekl.

Společnost Kaxiu Baohui Holdings Co., Ltd. byla založena v roce 2000 společně německou skupinou Weyborg Group, společností Hong Kong Manhui Group a Japan Kaxiu Co., Ltd. v regionu Velké Číny. Má pět plně vlastněných dceřiných společností v regionu Velké Číny: Hong Kong Kaxiu Baohui Coating Co., Ltd., Guangzhou Kaxiu Baohui Coating Co., Ltd., Wuxi Kaxiu Baohui Coating Co., Ltd., Tianjin Kaxiu Baohui Coating Co., Ltd., Hong Kong Shangkaxiu Protective Coating Co., Ltd.

Podle údajů byla společnost Wiiburg v Německu založena v roce 1879 jako společnost Sahler/Grebe, kterou v roce 1978 získala skupina Weilburger a byla přejmenována na Weilburger Graphics GmbH. V současné době má skupina 11 výrobních základen a 8 prodejních kanceláří na čtyřech kontinentech a více než 1200 zaměstnanců po celém světě.

V současné době vlastní weilburgerská skupina známé značky jako Weilburger a Greblon. Nátěrové výrobky jsou široce používány v železniční dopravě, výrobky pro domácnost, kamna a topné spotřebiče, nábytek a podlahy, brýle, hliníkové obaly, a národní obrany. , Strojírenství a zařízení, stavebnictví a další obory. Mezi nimi je nejužitečnější bílá barva a hlavní surovinou bílé barvy jeoxid titaničitý.

Značka Vyborg se narodila v německé skupině Grebe Industrial Coatings Manufacturing Group, největší dodavatel nátěrů železničních vozidel v Evropě a globální lídr v místě laku na vodní bázi. Dodává nátěry železničních vozidel pro železniční společnosti v různých zemích a železničních společnostech, jako jsou Siemens, Bombardier a Alstom. Let dlouhé historie je také značkou barvy Q1 německé železniční společnosti (DB).