Dusičnan amonný

Dusičnan amonný

Dusičnan amonný je vhodný pro širokou škálu půd a plodin, ale je nejvhodnější pro suchou a suchou plodinu, zejména pro pokladní plodiny, jako je tabák, bavlna a zelenina.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Chemický název: Dusičnan amonný

CAS číslo: 6484-52-2

Lineární vzorec: NH4NO3

Molekulová hmotnost: 80,04

EC číslo: 229-347-8

MDL číslo: MFCD00011425

Vzhled: Dusičnan amonný (NH4NO3) je bezbarvý, transparentní krystal nebo bílý krystal bez zápachu. Je vizuálně bez mechanických nečistot, snadno rozpustný ve vodě, ethanolu, acetonu, amoniaku, snadno hygroskopicky aglomerovaný a nerozpustný v etheru.

Použití: Dusičnan amonný je v současné době jednou z hlavních odrůd dusíkatého hnojiva na světě. Dusičnan amonný je fyziologicky neutrální hnojivo, které může být absorbováno plodinami bez zanechání zbytků v půdě. Dusičnan amonný je vhodný pro širokou škálu půd a plodin, ale je nejvhodnější pro suchou a suchou plodinu, zejména pro pokladní plodiny, jako je tabák, bavlna a zelenina. Rýže se obvykle používá jako prostřední a pozdní vrchní obvaz a účinek je dobrý. Pokud se používá jako základní hnojivo, je jeho účinnost hnojiva nižší než u ostatních dusíkatých hnojiv.

Může být také použit jako analytické činidlo, chladivo a oxidační činidlo. Rozkládá se zásadou. Je to okysličovadlo používané v chemických hnojivech a chemických surovinách.

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Přeprava: Vyvarujte se míchání a skladování s hořlavými a výbušnými materiály, jako jsou kovové prášky, oleje a organické látky.


Hot Tags: dusičnan amonný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like