Síran amonný

Síran amonný

Síran amonný je řada dusíkatých hnojiv, která má výhody rychlé účinnosti hnojiv a vysoké stability.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Chemický název : Hnojivo síranu amonného CAS 7783-20-2

Synonymum : Mascagnite

CAS číslo : 7783-20-2

Lineární formule : (NH4) 2SO4

Molekulová hmotnost : 132,14

EC číslo : 231-984-1

MDL číslo : MFCD00003391

Vzhled : Bílá nebo bělavá zrna, snadno rozpustná ve vodě. Vodný roztok se zdá být kyselý. Nerozpustný v alkoholu, acetonu a amoniaku, snadno se uvolňuje ve vzduchu.

Balení : V plastové tkané tašce lemované PE sáčkem, každá po 50 kg.

Aplikace :

Síran amonný je řada dusíkatých hnojiv, která má výhody rychlé účinnosti hnojiv a vysoké stability. Kromě toho složka síranu amonného neobsahuje chloridové ionty a je široce používána v některých plodinách bez obsahu chloru. Je to jedna z hlavních surovin pro kombinované hnojivo.

Může být použitelný na obecné půdy a plodiny, může donutit větve a listy, aby rázně rostly, zvyšovaly kvalitu a výnos plodin, zvyšovaly schopnost plodin ničit, a lze je použít jako základní hnojivo, vrchní obvaz a osivo.

Má relativně nízkou hygroskopičnost a není snadné aglomerovat. Má vynikající fyzikální vlastnosti a chemickou stabilitu ve srovnání s dusičnanem amonným a hydrogenuhličitanem amonným. Reakce v půdě je kyselá, vhodná pro alkalickou a uhlíkatou půdu. Síran amonný obsahuje kromě dusíku také síru, což je prospěšné pro plodiny. Rýže je lepší hnojivo. Použití síranu amonného může snížit množství metanu uvolněného z rýže a zvýšit účinnost fotosyntézy. Vhodné pro ekonomické plodiny s dobrou chutí, jako jsou melouny, čaj, sója, sladké brambory, arašídy, citrusové, citronové, olejové a cukrové třtiny.

Kromě toho, že se používá jako hnojivo, se síran amonný také používá jako surovina pro síran draselný, persíran amonný, těžbu vzácných zemin, barviva, chemikálie pro zpracování kůže a podobně. Kromě toho se také používá ve výrobě piva, chemických činidlech a výrobě baterií.


Hot Tags: síran amonný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like