Dusičnan amonný vápenatý

Dusičnan amonný vápenatý

Dusičnan amonný vápenatý, který se používá k výsadbě peněžních plodin, květin, ovoce, zeleniny, bavlny a jiných plodin, může hnojivo prodloužit dobu květu, podpořit normální růst kořenů, stonků a listů a dosáhnout účinku zvýšení produkce. Jedná se o efektivní a ekologicky šetrné zelené hnojivo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název: Dusičnan amonný vápenatý

Synonymum: CAN, dusičnan vápenatý granulovaný

Molekulový vzorec: 5Ca (NO3) 2 · NH4NO3 · 10H20

MDL číslo: MFCD03456306

Vzhled: Bílé kulaté částice, rozpustné ve vodě

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Vlastnosti produktu:

1. Rychle působící a hospodárné dusíkaté hnojivo (bohaté na dusičnanový dusík), které řeší poptávku po rychle rostoucím dusíku pro rychlý růst plodin.

2. přírodní rozpustný ve vodě, obsahující aktivní vápník, napomáhá absorpci a provozu dusíku a výrazně zlepšuje využití dusíku.

3. bílé částice, rychle rozpuštěné ve vodě, rychle dodávají rostlinám dusík.

4. působením vápníku podporují syntézu celulózy, stabilizují strukturu buněčné stěny, zlepšují odolnost těla rostlin, čímž výrazně zlepšují výnos a zlepšují kvalitu.

5. Dusičnan amonný vápenatý je neutrální hnojivo s nízkou fyziologickou kyselostí a zlepšujícím účinkem na kyselou půdu. Po aplikaci na půdu může být půda uvolněná a nezpůsobuje zhutnění půdy.

6. prodloužit období květu, podpořit růst kořenů a listů, zajistit jasnou barvu ovoce a zvýšit ovoce

Použití: Při výsadbě peněžních plodin, květin, ovoce, zeleniny, bavlny a jiných plodin může hnojivo prodloužit dobu květu, podpořit normální růst kořenů, stonků a listů a dosáhnout účinku zvýšení produkce. Jedná se o efektivní a ekologicky šetrné zelené hnojivo.

Dávkování: Tento produkt lze použít pro strojní použití, honování, proplachování, rozmetání, kapkové zavlažování a stříkání. Ovoce a zelenina jsou 10 kg - 25 kg na mu; polní plodiny jsou 15 kg až 30 kg na mu. Po 800–1 000násobném zředění vodou se doporučuje zavlažování a stříkání. Specifické množství aplikace a počet aplikací by měly být stanoveny podle různých půd a různých schémat hnojení plodin. Podle skutečného růstu hnojiv by mělo být rozděleno do více aplikací.

Balení a skladování: Plast, potažený plastovým sáčkem, čistá hmotnost 50 kg. Utěsněné a uložené v chladném suchém skladu. Balení musí být utěsněno a chráněno před vlhkostí. Během přepravy zabraňte působení deště a slunce.


Hot Tags: dusičnan amonný vápenatý, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like