Superfosfát vápenatý

Superfosfát vápenatý

Superfosfát vápenatý je první průmyslově vyrobené vodorozpustné fosfátové hnojivo, které může být použito přímo nebo jako přísada k mixování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název:Superfosfát vápenatý

Synonymum:Fosforečnan vápenatý; jednosytný (4-chloro-2-methylfenoxy) octová kyselina; bis (dihydrogenfosforečnan); fosforečnan vápenatý (3:2); difosforečnan vápenatý; hydrát fosfátu vápenatého; Dihydrogenfosforečnan vápenatý

Číslo CAS:10031-30-8

Molekulární vzorec:[CA (H2PO4) 2]

Molekulová hmotnost:234,05

Číslo ES:202-360-6

Vzhled:Bezbaré nebo světle šedé modul (nebo práškové hnojivo). Rozpustnost je většinou rozpustná ve vodě, malá část je nerozpustná ve vodě a rozpustná ve 2% roztoku kyseliny citronové (sputum).

Obalu:V plastikové tkané tašce s PE pytlem o čisté hmotnosti 50 kg.

Aplikace:Je to první průmyslově vyrobené vodorozpustné fosfátové hnojivo, které může být použito přímo nebo jako přísada k mixování.

Dodává rostlinný fosfor, vápník, síru a další prvky a má funkci pro zlepšení alkalické půdy. Může být použit jako základní hnojivo, kořenová deska kořene, foliární sprej. Používá se v kombinaci s dusíkatým hnojivem, má fixaci dusíku a snižuje ztrátu dusíku. Může podporovat klíčivost, dlouhé kořeny, větvení, ovocné a zralost rostlin a může být použita jako surovina pro výrobu vícesložkových hnojiv.

Úložiště & dodávka:Odolné proti vlhkosti během skladování a přepravy, aby se předešlo ztrátě aglomerace, zabraňte slunci a dešti a snižujte ztrátu živin.

Automobily a lodě by měly být vybaveny polštářky odolnými proti korozi a plachtou.


Hot Tags: superfosfát vápenatý, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like