Fosforečnan amonný

Fosforečnan amonný

Vysoko koncentrované rychle působící hnojivo je vhodné pro různé plodiny a půdy. Je vhodný zejména pro plodiny, které vyžadují dusík a fosfor. Může být použit jako základní hnojivo nebo vrchní obvaz. Je vhodný pro potřeby různých plodin pro dusík a fosfor. Je zvláště vhodný pro oblasti bez sucha a deště, jako základní hnojivo, osivo a vrchní obvaz.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název: DAP

Synonymum: Fosforečnan amonný; Hydrogenfosforečnan diamonný; Hydrogenfosforečnan amonný; Hydrogenfosforečnan amonný; Di-amonium hydrogen orthophosphate; Diamonium fosfát; Fosfor ICP standardní roztok Fluka

CAS číslo: 7783-28-0

Molekulární vzorec: (NH4) 2HPO4

Molekulová hmotnost: 132,0

EC číslo: 231-987-8

Vlastnosti: bílý zrnitý krystal, relativní hustota 1,619, bod tání 155 ° C, hodnota pH 1% Aq. roztok 8.0.

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Vlastnosti produktu: Tento produkt se snadno rozpustí ve vodě a po rozpuštění má méně pevného obsahu

Použití: Používá se hlavně jako samozhášecí přísada ze dřeva, papíru a tkaniny;

Používá se také jako přísada do barvy zpomalující hoření nebo k výrobě talířů a léků.

Jako fermentační činidlo, výživové činidlo v potravinářském průmyslu. Používá se jako složené hnojivo N + P bez obsahu chloru. Obsahuje celkem 74% prvků hnojiva (N + P2O5), které se používají jako základní surovina pro složené hnojivo N, P a K.

Vysoko koncentrované rychle působící hnojivo je vhodné pro různé plodiny a půdy. Je vhodný zejména pro plodiny, které vyžadují dusík a fosfor. Může být použit jako základní hnojivo nebo jako obvaz.

Je vhodný pro potřeby různých plodin pro dusík a fosfor. Je zvláště vhodný pro oblasti bez sucha a deště, jako základní hnojivo, osivo a vrchní obvaz.


Hot Tags: Fosforečnan amonný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like