FMP hořčík a fosfor

FMP hořčík a fosfor

Hnojiva vápníku hořčíku a fosforu jsou nejvhodnější pro plodiny se silnou absorpční schopností rozpustného fosforu, jako je rýže, pšenice, cukrová třtina, řepka, ředkvička, fazole, hrách, melouny a další plodiny.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název: FMP

Synonymum: Fosforečnan vápenatý; FCMP

Popis: Hnojivo s fosforečnanem vápenatým vápenatým je mírně alkalické sklovité hnojivo, které je rozpustné fosfátové hnojivo. Jeho hlavními složkami jsou P2O5, CaO, MgO a SiO2, následované Fe, Al, Mn, Cu a K atd., Nerozpustné ve vodě, netoxické, nekorozivní, nehygroskopické, nespékavé, jsou mnohonásobné -element mikro alkalické hnojivo.

Vzhled: šedavě bílý, šedavě zelený prášek, rozpustný ve slabých kyselinách (jako je kyselina citronová)

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Oblast použití: Použitelné na kyselou nebo neutrální půdu, dodávající rostlinný fosfor, hořčík, křemík, vápník a další prvky, a účinek aplikace zemědělských hnojiv je lepší. Měl by být používán jako základní hnojivo. Čím dříve je vrchní obvaz lepší, tím lépe. Poloha vrchní obálky by měla být co nejblíže kořenu plodiny. Hnojivo na bázi fosforečnanu vápenatého a hořečnatého má dlouhý účinek, zejména pro zlepšení půdy.

Použitelné plodiny: Hnojiva vápníku, hořčíku a fosforu jsou nejvhodnější pro plodiny se silnou absorpční schopností rozpustného fosforu, jako je rýže, pšenice, cukrová třtina, řepka, ředkvička, fazole, hrách, melouny a jiné plodiny.


Hot Tags: FMP hořčík a fosfor, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like