Chlorid draselný

Chlorid draselný

Chlorid draselný lze použít jako základní hnojivo a vrchní obvaz. Několik plodin citlivých na chlor není obecně vhodné pro hnojivo osiva a obvaz.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název: KCL

Synonymum: Chlorid draselný; Kalium Chloratum; MOP

CAS číslo: 7447-40-7

Molekulová hmotnost: 74,55

EC číslo: 231-211-8

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Použití: Chlorid draselný lze použít jako základní hnojivo a vrchní obvaz. Několik plodin citlivých na chlor není obecně vhodné pro hnojivo osiva a obvaz. Chlorid draselný má vysoký obsah chloru a malé množství hnojiva má vysoký obsah chloridu sodného, takže není obecně vhodný pro slanou alkalickou půdu; Používá-li se v neutrálních a kyselých půdách, měla by být správně kombinována s vápnem a organickým hnojivem.

U brambor, sladkých brambor, cukrové řepy, tabáku, čaje a citrusů, hroznů a jiných plodin neobsahujících chlor, v oblastech nebo ročních obdobích s dostatečnými dešťovými srážkami nebo dobrými zavlažovacími podmínkami, může být chlorid draselný použit jako základní hnojivo pro včasnou aplikaci, ale nikoli v suchém nebo suchém období. Aby se zabránilo hromadění chloridových iontů v půdě, růst plodin je inhibován a kvalita je snížena.

Chlor má mnoho funkcí, jako je podpora fotosyntézy a tvorby vláken, a je nejvhodnější pro vláknité plodiny, jako je konopí a bavlna.

Skladování a přeprava: Chlorid draselný má vlastnosti snadného rozpuštění, absorpce vlhkosti, aglomerace atd. Balení musí být pevně utěsněno, chráněno před deštěm a vlhkostí, zabránit dlouhodobému tlaku a prasklému sáčku a vnitřní stohovací výška by neměla překročit 4 metry.


Hot Tags: Chlorid draselný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like