Fosforečnan draselný

Fosforečnan draselný

Fosforečnan draselný používaný jako vysoce účinné hnojivo na bázi fosforu a draslíku v zemědělství; Produkt dihydrogenfosforečnan draselný je široce používán téměř ve všech druzích plodin, jako jsou různé druhy plodin v hotovosti, jídlo, ovoce, zelenina atd.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název: KDP

Synonymum: Fosforečnan draselný

CAS číslo: 7778-77-0

Molekulární vzorec: KH2P04

Molekulová hmotnost: 136,09

EC číslo: 213-913-4

Vzhled: Bezbarvý krystal nebo bílý zrnitý prášek

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Použití: Používá se jako vysoce účinné hnojivo na bázi fosforu a draslíku v zemědělství; Produkt dihydrogenfosforečnan draselný je široce používán téměř ve všech druzích plodin, jako jsou různé druhy plodin v hotovosti, jídlo, ovoce, zelenina atd.

Dihydrogenfosforečnan draselný má mnoho vynikajících účinků, jako je výrazné zvýšení výnosu, zvýšení výnosu, optimalizace kvality, odolnost vůči poškození, odolnost proti škůdcům a chorobám, zabránění předčasnému stárnutí apod. A má účinek na překonání nedostatků výživy způsobených úbytkem kořenů schopnost stárnutí v pozdním růstovém stadiu plodin.

Dihydrogenfosforečnan draselný je nové vysoce koncentrované fosforečné a draselné dvousložkové hnojivo, které obsahuje asi 52% oxidu fosforečného a asi 34% oxidu draselného.

Tabák sušený kouřem vyžaduje velké množství fosforu a draslíku, zejména draslíku. Dihydrogenfosforečnan draselný je ideálním novým hnojivem pro tabák sušený kouřem. S cílem prozkoumat hodnotu použití a způsob použití dihydrogenfosforečnanu draselného na tabák sušený kouřem, zlepšit kvalitu listů tabáku.

Dihydrogenfosforečnan draselný lze na bavlně použít k regulaci délky bavlny a ke zvýšení počtu poupat. Dihydrogenfosforečnan draselný se široce používá v zavlažovacích systémech.


Hot Tags: Fosforečnan monodraselný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like