Chlorid hořečnatý

Chlorid hořečnatý

Síran hořečnatý je rozpustné, fyziologicky kyselé hnojivo, které lze použít jako základní hnojivo (základní hnojivo), vrchní zálivku, hnojivo a listové hnojivo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chemický název:

Chemický název: Heptehydrát síranu hořečnatého

CAS číslo: 10034-98-8

Molekulový vzorec: MgSO4 7H20

Molekulová hmotnost: 246,47

EC číslo: 231-298-2

Vzhled: Bílý krystal

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Použití: Síran hořečnatý je ideální surovinou pro výrobu směsných hnojiv. Může být smíchán s dusíkem, fosforem a draslíkem za vzniku směsného hnojiva nebo směsného hnojiva podle různých potřeb. Může být také smíchán s jedním nebo více druhy prvků za vzniku různých hnojiv a fotosyntetických hnojiv. Poskytování bohatých živin pro plodiny, přispívání k růstu a výnosu plodin, poskytování hořčíku a síry do půdy a uvolňování půdy pro zlepšení kvality půdy; zatímco síran hořečnatý má vyšší rozpustnost než jiná hnojiva, což je prospěšné pro absorpci plodin.

Síran hořečnatý je rozpustné, fyziologicky kyselé hnojivo, které lze použít jako základní hnojivo (základní hnojivo), vrchní zálivku, hnojivo a listové hnojivo. Po devíti plodinách, jako jsou gumovníky, ovocné stromy, tabákové listy, luštěniny, brambory, kukuřice, pšenice a obiloviny. Skutečný experiment srovnání hnojení v Daejeonu, obsahující síran hořečnatý zemědělské kvality, může zvýšit úrodu o 15 až 50% ve srovnání se složeným hnojivem bez hořčíku a síry.

Aplikace hořčíkové výživy a hořčíkových hnojiv byla vždy předmětem mezinárodního zemědělství a průmyslu hnojiv. V současnosti existují ve světě rozšířené příznaky nedostatku hořčíku a poptávka po hnojivech hořčíku v zemědělské produkci je obrovská.


Hot Tags: chlorid hořečnatý, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like