Dusičnan draselný

Dusičnan draselný

Dusičnan draselný je hnojivo neobsahující chlor a draslík a dusík. Aplikace dusičnanu draselného na tabák má vysokou účinnost hnojiva, snadnou absorpci, podporuje včasný výskyt sazenic, zvyšuje výtěžnost tabáku a hraje důležitou roli při zlepšování kvality tabáku.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Chemický název: dusičnan draselný

CAS číslo: 7757-79-1

Molekulární vzorec: KNO3

Molekulová hmotnost: 101,10

EC číslo: 231-818-8

MDL číslo: MFCD00011409

Vzhled: Bezbarvý transparentní ortorombický krystal nebo bílý prášek

Balení: V plastovém tkaném sáčku s PE sáčkem, každá po 50 kg.

Vlastnosti produktu: 1. Je zcela rozpustný ve vodě, neobsahuje žádné živiny, může být přímo absorbován plodinami, absorbuje se rychle po aplikaci a rychle pracuje.

2. Neobsahuje chloridové ionty, sodné ionty, sírany, těžké kovy, regulátory hnojiv a hormony. Je to bezpečné pro rostliny a nezpůsobuje acidifikaci a zhutňování půdy.

3. Draslík obsahující až 46% a všechny jsou vysoce kvalitní draslík, který lze použít v různých fázích růstu různých plodin k uspokojení poptávky po draslíku při růstu plodin.

4. Produkt je prospěšný pro zvýšení obsahu vitamínu C v plodině, ke zvýšení obsahu cukru a ke zvýšení poměru cukru k kyselině, což je prospěšné ke zvýšení výnosu plodiny, ke zlepšení vnitřní a vnější kvality produktu, a prodloužit skladovatelnost.

Použití: Dusičnan draselný je hnojivo neobsahující chlor a draslík a dusík. Celkový obsah fytonutrientů draslík a dusík může dosáhnout asi 60% a má dobré fyzikální a chemické vlastnosti. Aplikace dusičnanu draselného na tabák má vysokou účinnost hnojiv, snadnou absorpci, podporuje včasný vznik sazenic, zvyšuje výtěžnost tabáku a hraje důležitou roli při zlepšování kvality tabáku.


Hot Tags: dusičnan draselný, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like