Krmná přísada Ethanolamine

Krmná přísada Ethanolamine

Krmná aditiva Ethanolamin používaný pro hospodářská zvířata a drůbež, může zlepšit růstový výkon hospodářských zvířat a drůbeže, podpořit střevní vývoj hospodářských zvířat a drůbeže a zlepšit střevní zdraví hospodářských zvířat a drůbeže.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ethanolamin je zpracováván v kapalné formě a potom zpracován do granulovaného vaku, který je hotovým produktem doplňkových látek. Doplňková látka se používá k podpoře střevního vývoje hospodářských zvířat a drůbeže, ke zlepšení zdraví hospodářských zvířat a drůbeže a ke zlepšení růstu hospodářských zvířat a drůbeže. Metoda je jednoduchá, operace je jednoduchá, suroviny se snadno získají a náklady jsou nízké. Pokud jde o krmivo pro dobytek a drůbež, může zlepšit růstový výkon hospodářských zvířat a drůbeže, podpořit střevní vývoj hospodářských zvířat a drůbeže a zlepšit střevní zdraví hospodářských zvířat a drůbeže.


V oblasti technologie doplňkových látek v krmivech pro prasata může zlepšit růstový výkon hospodářských zvířat a drůbeže, podporovat střevní vývoj hospodářských zvířat a drůbeže a zlepšit střevní zdraví hospodářských zvířat a drůbeže, čímž zvyšuje trávení a absorpční účinnost živin.


Přidání ethanolaminu do krmiva může výrazně zlepšit růstový výkon hospodářských zvířat a drůbeže, podpořit střevní vývoj hospodářských zvířat a drůbeže, zlepšit střevní zdraví hospodářských zvířat a drůbeže, zlepšit efektivitu využití živin hospodářských zvířat a drůbeže, šetřit zdroje krmiv a snížit životní prostředí znečištění. Je to dobrá aplikace. Ekologické doplňkové látky do budoucna. Má velký význam pro chov hospodářských zvířat a drůbeže.


Hot Tags: krmná aditiva ethanolamin, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like