Krmné přísady O-fosforylethanolamin

Krmné přísady O-fosforylethanolamin

Krmná přísada pro podporu léčby onemocnění jater.
K léčbě, když zvířata nemají chuť k jídlu.
Specifikováno, pokud mají zvířata enteritidu v důsledku infekce nebo parazitární infekce nebo při dlouhodobém používání u zvířat po léčbě salfonamidem, parazitickými léky a antibiotiky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

乙醇胺磷酸酯 1

Chemický název

O-fosfokolamin

Synonyma

O-fosforylethanolamin
2-aminoetyl dihydrogenfosfát;
Fosforylethanolamin;
Fosforečnan kyseliny kolaminové;
O-fosfoethanolamin;
Fosforylalkohol;
Kyselina colaminfosforečná

Č. CAS

1071-23-4

Test

NLT98,0%

Popis

Dodavatelé 2-aminoethyl dihydrogenfosfátu uvedli, že výroba O-fosfokolaminu je založena hlavně na kyselině fosforečné a ethanolaminu. Nejprve se dva připraví odděleně do určitého koncentračního roztoku s rozpouštědlem. Poté, co jsou tyto dva smíchány v rozpouštědle, aby reagovaly, se ethanolaminfosfát filtruje. Nakonec se dehydratuje v organickém rozpouštědle při vysoké teplotě za získání ethanolaminfosfátu; nebo reakce kyseliny fosforečné a ethanolaminu v organických rozpouštědlech, jako jsou aromatické uhlovodíky (jako benzen, toluen, xylen atd.), bicyklické uhlovodíky, halogenované uhlovodíky a vysokovroucí ethery a ketony, pak se azeotropickým způsobem získá O-fosfát Ethanolaminu , vysokoteplotní odvodňování a rafinace.

aplikace

O-fosforylethanolamin CAS 1071-23-4 je široce používán v biotechnologiích, medicíně a dalších oborech. Fosforylkolamin lze také použít jako přísady do krmiv, speciální maziva atd.


Hot Tags: Krmné přísady O-fosforylethanolamin, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like