Nový typ přísady etanolaminfosfátu

Nový typ přísady etanolaminfosfátu

Ethanolaminfosfát je nový typ přísady patřící do fosfátové sloučeniny, kterou lze široce používat v chemických vláknech, textilu, kůži, plastu, papíru, kosmetice a dalších průmyslových oborech.
Vítejte na dotaz!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ethanolaminfosfát je nový typ přísady patřící do fosfátové sloučeniny, kterou lze široce používat v chemických vláknech, textilu, kůži, plastu, papíru, kosmetice a dalších průmyslových oborech.

Ethanolaminfosfát má aminoskupiny a fosfátové skupiny, které snadno vytvářejí kovalentní vazby a struktury zpětné vazby s atomy kovů a vytvářejí na povrchu kovu hustý ochranný film, který inhibuje kovovou korozi. Studie používá ethanolamin fosfát pro vodné roztoky na bázi glykolu. Inhibitory koroze mají prozkoumat svůj výkon a mechanismus inhibice koroze důležitou teoretickou a praktickou aplikační hodnotu.

Na základě vlastní syntézy ethanolaminfosfátu odborníci použili kombinaci experimentu se ztrátou hmotnosti a elektrochemie ke studiu účinnosti a mechanismu inhibice koroze ethanolaminfosfátu na uhlíkové oceli v systému vodného roztoku na bázi glykolu. Výsledky výzkumu ukazují, že se zvyšováním koncentrace ethanolaminfosfátu rychlost koroze postupně klesá. Účinnost inhibice koroze měřená metodou hubnutí odpovídá Langmuirově adsorpční izotermě. Jak se doba ponoření zvyšuje, korozní potenciál se nadále pozitivně pohybuje a hustota korozního proudu se stále snižuje. Proces koroze je řízen hlavně anodovým procesem. Jeho elektrochemické impedanční spektrum se skládá ze dvou kapacitních reaktančních oblouků se dvěma časovými konstantami. Jedná se o dva procesy tvorby a destrukce filmu inhibitoru koroze na rozhraní uhlíkové oceli. Kvantově chemické výpočty mohou ukázat, že nejvyšší okupovaná energie a nejnižší okupovaná energie ethanolamin fosfátu se delokalizují hlavně v blízkosti aminoskupiny a fosfátové skupiny. To ukazuje, že když je ethanolamin fosfát adsorbován na povrchu uhlíkové oceli, záleží to hlavně na -NH3 a -P.=0 a atom kovu tvoří kovalentní vazbu a struktura zpětné vazby je adsorbována na povrchu kovu za vzniku hustého ochranného filmu inhibitoru koroze, čímž hraje roli při blokování korozivního média. Minimalizujte energii systému a udržujte ji v nejstabilnějším stavu, čímž účinně blokujete korozivní média


Hot Tags: nový typ přísady ethanolamin fosfátu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like