C5 Ropná pryskyřice pro lepidlo

C5 Ropná pryskyřice pro lepidlo

Jsme profesionální výrobce ropné pryskyřice C5
Vítejte na dotaz na naše produkty.
Vzorek zdarma k dispozici!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ropná pryskyřice C5 je rozdělena do tří typů: obecný typ, smíšený typ a transparentní typ se základní barvou, s průměrnou molekulovou hmotností 1000 až 2500. Světle žlutá nebo světle hnědá vločkovitá nebo zrnitá pevná látka, relativní hustota 0,97-1,07. Bod měknutí je 70 ~ 140 ℃. Index lomu je 1,512. Rozpustný v acetonu, methylethylketonu, ethylacetátu, trichlorethanu, cyklohexanu, toluenu, benzinu s rozpouštědlem atd.

Má dobré zvýšení viskozity, tepelnou odolnost, stabilitu, odolnost proti vodě I, odolnost vůči kyselinám a zásadám. Dobrá kompatibilita s fenolovou pryskyřicí, terpenovou pryskyřicí, kumaronovou pryskyřicí, přírodním kaučukem, syntetickým kaučukem atd., Zejména s SBR, vynikající kompatibilita. Hořlavý. Netoxický.


Ropná pryskyřice C5 má dobrou kompatibilitu a může být fúzována s mnoha ropnými pryskyřicemi. Současně je velmi dobrá odolnost proti vodě a kyselinám a její teplota tání je velmi nízká. V mnoha ohledech je velmi univerzální.


C5 pro průmysl lepidel

Lepidla se obecně dělí na přírodní polymerní sloučeniny, syntetické polymerní sloučeniny nebo anorganické sloučeniny. Podle požadavků na použití jsou do lepidla často zabudována vytvrzovací činidla, urychlovače, ztužující činidla, látky uvolňující ene, plniva atd. Podle účelu může také oddělit teplé lepidlo, tmel, strukturální lepidlo atd. Existují lepidla pro vytvrzování při pokojové teplotě, lepidla citlivá na tlak atd. Podle způsobu použití. Lepidlo může být použito pro spojování odlišných materiálů a deskových materiálů a rozdělení napětí ve spoji je rovnoměrné. Epoxidová pryskyřice, neopren a tmel se běžně používají při výrobě a opravách kontejnerů.

V průmyslu adheziv a tmelů měla ropná pryskyřice C5 důležitou pozici jako pryskyřice zvyšující lepivost. Mezi nimi se nejčastěji používají tavná lepidla a lepidla citlivá na tlak. C5 ropné pryskyřice jsou široce používány v mnoha oborech, například ve stavebnictví, mohou být použity při konstrukci a zdobení konstrukcí, v automobilovém průmyslu, mohou být použity jako automobily. Samozřejmě existuje více oblastí při montáži dílů a pneumatiky. Oni jsou také široce používány ve zpracování dřeva, balení produktu, knihařství, hygienických výrobcích a výrobě obuvi. Ropná pryskyřice je nepostradatelným lepivým prostředkem pro mnoho lepidel, zejména nových lepidel, jako jsou tavná lepidla a lepidla citlivá na tlak.
Hot Tags: c5 ropná pryskyřice pro lepidla, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like