C5 ropná pryskyřice

C5 ropná pryskyřice

C5 Ropná pryskyřice Charakter: Je průhledná a světle žlutá zrnitá. Kromě výborných vlastností IE, rozpustnosti, kompatibility, adhezivity, odolnosti vůči vodě, počasí a tepla, které je v něm, je chemicky stabilní s věcmi, jako je kyselina, alkálie.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

C5 ropná pryskyřice
image001

Charakter: Je průhledná a světle žlutá zrnitá. Kromě výborných vlastností IE, rozpustnosti, kompatibility, adhezivity, odolnosti vůči vodě, počasí a tepla, které má, je chemicky stabilní s věcmi, jako je kyselina, alkálie.

Používání
1) Barva pro značení silnic: Může zlepšit jas, lepení, vodu a odolnost proti povětrnostním vlivům a může být dokonalá pro rozkládání a sušení všech pigmentů.
2) Guma: Je kompatibilní jak s přírodním, tak i syntetickým kaučukem a je charakterizována jako lepidlo, změkčování a vyztužení, funguje jako ideální forma výroby pneumatik a zpracování jakýchkoliv kaučuků.
3) Lepidlo: Je dobře kompatibilní s látkami s vysokou polymerací a je charakteristické vynikající a stabilní vazbou a tepelnou odolností a zpomalením změn v čase i teplotě.
4) Další použití: Používá se také v oblastech olejového inkoustu, lepení papíru, těsnění apod.

Balení: 25 kg / taška, balení lze měnit podle požadavků zákazníka.
Skladování: Uchovávejte na suchém a větraném místě s nízkou teplotou, vyhněte se přímému slunečnímu záření.
Doba použitelnosti: Jeden rok ve ventilační, chladné a suché oblasti.

Hot Tags: c5 ropné pryskyřice, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like