C9 Výrobci pryskyřic pro SBR

C9 Výrobci pryskyřic pro SBR

Jsme profesionální výrobce ropné pryskyřice C9
Vítejte na dotaz na naše produkty.
Vzorek zdarma k dispozici!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tires

Čína C9 pryskyřice Úvod:

Ropná pryskyřice C9 je druh světle žluté zrnité termoplastické ropné pryskyřice. Vyrábí se hlavně z destilátu uhlíku devíti, který je vedlejším produktem závodu na výrobu ethylenu.

Speciální výrobní proces, termoplastická pryskyřice vyrobená zpracováním, polymerací, destilací a jinými procesy. Nejedná se o vysoký polymer, ale o molekulovou hmotnost mezi 300-3000 oligomerů. Ropné pryskyřice se obvykle nepoužívají samostatně, ale jako urychlovače, modifikátory, modifikátory a jiné pryskyřice.

Vlastnosti C9 uhlovodíkové ropné pryskyřice:

1. Má vlastnosti nízké hodnoty kyselosti, dobré mísitelnosti, odolnosti vůči vodě, odolnosti vůči ethanolu a chemické odolnosti;

2. Je chemicky stabilní vůči kyselinám a zásadám a má vlastnosti dobré viskozity a tepelné stability.

Používání:

Guma: Ropná pryskyřice je přísada do přírodního syntetického kaučuku. Může zlepšit operaci formování a zvýšit tvrdost a elasticitu produktu. Z důvodu zlepšení pevnosti a odolnosti stárnutí pryže je tato pryskyřice zvláště vhodná jako změkčovadlo pro pryž SBR, používané při výrobě pryžových trubek, klínových řemenů a pneumatik.


Úvod do SBR:

SBR je zkratka polymerizovaného styren butadienového kaučuku. Styren butadienový kaučuk je páteřním produktem gumárenského průmyslu. Je to největší obecná odrůda syntetického kaučuku a jedna z prvních odrůd syntetického kaučuku k dosažení průmyslové výroby.

Podle polymeračního procesu se styren-butadienový kaučuk dělí na emulzní polystyren-butadienový kaučuk (ESBR) a rozpouštědlem polymerovaný styren-butadienový kaučuk (SSBR). Ve srovnání s postupem polymerace styren-butadienového kaučuku polymerizovaného v roztoku je emulzní polystyren-butadienový kaučuk výhodnější z hlediska úspory nákladů. Přibližně 75% výrobní kapacity celosvětového závodu na výrobu styren-butadienového kaučuku je založeno na procesu emulzní polystyren-butadienové gumy. Emulzní polystyrenový butadienový kaučuk má dobrý komplexní výkon, vyspělou technologii a široké použití a jeho výrobní kapacita, výkon a spotřeba zaujímají první místo v styren-butadienovém kaučuku. Olejem naplněný styren-butadienový kaučuk má výhody dobré zpracovatelnosti, nízké tvorby tepla a dobré flexibility při nízké teplotě. Má vynikající trakční výkon a odolnost proti oděru při použití v běhounu. Po naplnění olejem je plasticita pryže zvýšena a snadno se mísí. Může snížit náklady a zvýšit výrobu. V současné době představuje světově nasycený styren-butadienový kaučuk na světě asi 50–60% celkové produkce styren-butadienového kaučuku.


Hot Tags: c9 výrobci pryskyřic pro sbr, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like