Pryskyřice C9 použitá v pryži

Pryskyřice C9 použitá v pryži

Ropná pryskyřice má jak změkčovací, tak zahušťovací účinky v kaučuku, stejně jako plnící a zpevňující účinky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rubber


Ropná pryskyřice C9 je druh světle žluté granulované termoplastické pevné pryskyřice, která je hlavně rozdělena na suroviny frakcí uhlíku devíti produkovanou vedlejším produktem z ethylenové továrny. Vyrábí se polymerací zvláštním výrobním procesem za určitých teplotních a tlakových podmínek. Polymery s nízkou molekulovou hmotností s molekulovou hmotností mezi 300-3000. Má vlastnosti nízké hodnoty kyselosti, dobré mísitelnosti, odolnosti vůči vodě, odolnosti vůči ethanolu a chemické odolnosti. Je chemicky stabilní vůči kyselinám a zásadám a má vlastnosti nastavení viskozity a tepelné stability. Ropná pryskyřice C9 se obecně nepoužívá samostatně, ale jako urychlovač, regulátor, modifikátor a další pryskyřice dohromady.

Bod měknutí ropné pryskyřice je jedním z nejdůležitějších ukazatelů pro měření výkonu pryskyřice, záleží na relativní molekulové hmotnosti a obvykle se používá jako základ klasifikace ropné pryskyřice. Nejčastěji používaný bod měknutí v průmyslu je 90 až 110 ° C a jeho relativní molekulová hmotnost je mezi 1 000 ~ 1 400. Nejvyšší bod měknutí může dosáhnout 140 ~ 150 °, nejnižší je 20 ~ 30 °. Ropné pryskyřice s relativní molekulovou hmotností menší než 600 jsou kapalné. Ropná pryskyřice je velmi rozpustná v ropných rozpouštědlech a má dobrou kompatibilitu s kaučukem a jinými pryskyřicemi a má dobrou odolnost proti stárnutí.

Ropná pryskyřice má jak změkčovací, tak zahušťovací účinky v kaučuku, stejně jako plnící a zpevňující účinky. Obecně se ty, které mají teplotu měknutí pod 100 ℃, nazývají pryskyřice zvyšující lepivost na bázi ropy a ty, které mají teplotu měknutí vyšší než 120 ℃, se nazývají pryskyřice na zesílení gumy na bázi ropy. Mohou zcela nahradit kumaron (benzofuran-

Indene) pryskyřice a částečná náhrada kalafuny a jiných přírodních pryskyřic jsou ideálními složenými materiály při zpracování pryže a jejich použití rychle roste.


Hot Tags: c9 pryskyřice používaná v kaučuku, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like