Rozdíl mezi PETROLEUM RESIN C5 a C9

Rozdíl mezi PETROLEUM RESIN C5 a C9

Jsme profesionální výrobce ropných pryskyřic C9 a C5
Vítejte na dotaz na naše produkty.
Vzorek zdarma k dispozici!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hlavní rozdíl mezi Čínou PETROLEUM RESIN C5 a C9


Továrna na pryskyřici C9 představuje produkty, které se používají hlavně v barvách, antikorozních nátěrech atd. Ropné pryskyřice C5 se také nazývají pryskyřice C5 a alifatické uhlovodíkové pryskyřice. Jsou rozděleny do tří typů: univerzální, smíšené a transparentní element-color. Světle žlutá nebo světle hnědá vločkovitá nebo zrnitá pevná látka, relativní hustota 0,97-1,07. Bod měknutí je 70 ~ 140 ℃. Index lomu je 1,512. Rozpustné v acetonu, methylethylketonu, ethylacetátu, trichlorethanu, cyklohexanu, toluenu, benzinu s rozpouštědlem atd. Frakce C5 a C9, které se vyrábějí z krakovací stanice na ropnou pryskyřici, jsou druhem termoplastické pryskyřice vyráběné předúpravou, polymerací, destilací a dalšími procesy. Nejedná se o vysoký polymer, ale o oligomer s molekulovou hmotností mezi 300 a 3000.

Dodavatelé C5 uhlovodíkových ropných pryskyřic nám řekli, že produkt má vysokou adhezi, a Čína uhlovodíková ropná pryskyřice C9 má nízkou adhezi.

Ropnou pryskyřici C5 s nízkým zápachem C5 a C9 lze smíchat s jinými ropnými pryskyřicemi nebo použít jako přísady. Protože má dobrou kompatibilitu s olejem a jinými syntetickými pryskyřicemi, může být rozpuštěn v různých rozpouštědlech. Má výhody dobré odolnosti vůči vodě, dobré odolnosti vůči kyselinám, nízké teploty tání a dobré přilnavosti. V mnoha aspektech je stále více. aplikace..

60% ropné pryskyřice C5 používané v lepidlech je široce používáno jako lepidlo. Odvětví se stalo rozvíjejícím se průmyslem, který zahrnuje struktury a dekorace ve stavebnictví, montáži automobilů, pneumatik, zpracování dřeva, balení, vázání, sanitárních výrobků, obuvi a dalších oborech. Mnoho lepidel na bázi ropných pryskyřic, jako jsou tavná lepidla, zejména nová, vyžadují lepidla citlivá na tlak.

Tavné lepidlo je lepidlo nanesené na lepený předmět a po ochlazení vytvrzené. Jedná se o průmyslové lepidlo se širokou škálou použití, zejména včetně: výroby jednorázových hygienických výrobků, jako jsou dámské dámské vložky a dětské pleny; lepenkové balení potravin, nápojů a piva; výroba dřevěného nábytku; bezdrátové vázání knih; U štítků a pásek, jako jsou kabely, automobily, chladničky, boty atd., Musí být tavné lepidlo pevně kombinováno se lepidlem.


Hot Tags: Rozdíl mezi PETROLEUM RESIN C5 a C9, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like