Ropná pryskyřice C 9  v gumárenském průmyslu

Ropná pryskyřice C 9 v gumárenském průmyslu

Ropná pryskyřice je velmi rozpustná v ropných rozpouštědlech, má dobrou kompatibilitu s kaučukem a jinými pryskyřicemi a má dobrou odolnost proti stárnutí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Bod měknutí ropné pryskyřice je jedním z nejdůležitějších ukazatelů pro měření výkonu pryskyřice. Závisí to na relativní molekulové hmotnosti a obvykle se používá jako základ pro klasifikaci ropných pryskyřic. Nejčastěji používaným bodem měknutí v průmyslu je 90 ~ 110 ℃ a jeho relativní molekulová hmotnost je mezi 1 000 ~ 1 400. Nejvyšší bod měknutí může dosáhnout 140 ~ {{5 }} ℃, nejnižší je 20 ~ 30 ℃. Ropné pryskyřice s relativní molekulovou hmotností nižší než 600 jsou v kapalné formě.

Dodavatelé ropné pryskyřice C 9 uvedli, že ropná pryskyřice je velmi rozpustná v ropných rozpouštědlech, má dobrou kompatibilitu s kaučukem a jinými pryskyřicemi a má dobrou odolnost proti stárnutí.

C 9 Dodavatelé uhlovodíkových ropných pryskyřic nám pomáhají porozumět Ropná pryskyřice je dobrým směsným činidlem pro NR a SR. Při použití jako ztužující činidlo může smíchání 10 s 15 díly zvýšit pevnost v tahu a prodloužení při přetržení pryže o 10% ~ 30%; používá se jako změkčovadlo, po přidání 5 k 10 částem může samozřejmě zlepšit míchání gumy a zlepšit plasticitu a viskozitu sloučeniny; používá se v Qingxi. Výkonnost ropné pryskyřice a její aplikace v gumárenském průmyslu Speciální míchání, další rozšiřování množství směsi může také zlepšit výkon gumy při odolnosti vůči vodě, kyselinám a zásadám a elektrické izolaci.

Čína ropná pryskyřice C 9 je velmi slibný směsný materiál v gumě, zejména při výrobě pneumatik. Ve srovnání s jinými podobnými materiály má následující výhody:

① Cena je levná. Cena Číny C 9 uhlovodíková ropná pryskyřice je obecně o 20% až 30% nižší než cena kalafuny a 10% o 20% nižší než cena cena pryskyřice Gumaron. Může zcela nahradit pryskyřici Gumaron a částečně nahradit přírodní pryskyřice, jako je kalafuna a terpen, a snížit výrobní náklady na pneumatiky.

UltVíce materiálů a úplný výkon. C 9 Pryskyřice může mít funkce změkčení, zahuštění a plnění.

OnNetoxický, žádné znečištění životního prostředí. Může být použit k vhodnému nahrazení aromatických olejů podezřelých z karcinogenity jako gumových provozních olejů.

Are Existuje mnoho typů a bohaté zdroje. Nyní gumářský průmysl Číny' dosáhl 1. 5 milionů tun kaučuku ročně, z čehož činí guma na pneumatiky téměř polovinu a poptávka po ropné pryskyřici by měla být ne méně než 20, 000 tun. Roční produkce lepidel v Číně je 2 milionů tun. Mezi nimi je velké množství lepidel citlivých na tlak, tavných lepidel a tmelů. Ropnou pryskyřici C 9 lze použít k nahrazení přírodních pryskyřic a jejich počet se odhaduje na nejméně 1 0,000 tun.

Zkrátka je ropná pryskyřice ideálním materiálem pro gumárenský průmysl a měla by být intenzivně zkoumána a vyvíjena a aktivně propagována.


Hot Tags: ropná pryskyřice c 9 v gumárenském průmyslu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like