Pryskyřice používaná v malířském průmyslu

Pryskyřice používaná v malířském průmyslu

Ropná pryskyřice C9 jsou v zásobování!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

C9

Pryskyřice je nejmenší jednotka ze tří, jako základní materiál v nátěrových hmot a nátěrových hmot, a barva zahrnuje barvu a má nejširší rozsah.

Přírodní pryskyřice jsou odvozeny z rostlinných pryskyřic, jako je kalafuna, jantar, šelak atd. Vzhled čistých pryskyřicí je obecně bezbarvý a průhledný. V přírodním prostředí, vzhledem k existenci mnoha nečistot a vlivu slunečního světla a oxidace vzduchu, barvy jsou různé, z nichž většina je nažloutlé nebo tmavě červenohnědé. Přírodní pryskyřice byly omezeny výkonem a výkonem a později postupně ustoupily průmyslově vyráběným syntetickým pryskyřicem. Výstup syntetické pryskyřice je ovladatelný, výkon se snadno nastavuje a čistota je vysoká. S rozvojem vědy a techniky existuje stále více typů syntetické pryskyřice a její výkon se neustále zlepšuje.

Například, China Petroleum Resin C9 mohou být smíchány s různými sušicí oleje k výrobě barev, a různé pryskyřice a pigmenty mohou být smíchány k výrobě barvy různých barev. Použijte jej k výrobě barev a jsou široce používány v povrchových nátěrech vozidel, lodí a mostů. . Výrazně zlepšit lesk, tvrdost, odolnost proti vodě a zásaditosti laku, a snížit výrobní náklady. Barva používá hlavně Čínu C9 Uhlovodíková ropná pryskyřice s vysokým bodem měknutí. Přidání ropné pryskyřice do barvy může zvýšit lesk barvy a zlepšit přilnavost, tvrdost, kyselou a alkalickou odolnost nátěrového filmu.

Aplikace pryskyřice je poměrně široká díky svým dobrým fyzikálním a chemickým vlastnostem. Ošetřená pryskyřice má vynikající odolnost, izolaci, odolnost proti vodě, odolnost proti oleji, odolnost proti kyselinám a zásadám, odolnost proti tlaku, odolnost proti oděru, vysokou teplotní odolnost atd. Od prvního řemesla až po pozdější aplikaci na všechny aspekty lidské společnosti. Například v životě obyvatel jsou deštníky, rukavice, oblečení, podrážky obuvi atd. Auta na silnici, ponorky ve vodě, letadla na obloze, rakety ve vesmíru... Ale jsou tu nějaké problémy. Některé pryskyřice jsou tekuté a vzácné jako voda; některé jsou pevné a tvrdé jako skály. a některé Je polotuhý a měkký, jako plastelíny. V důsledku toho mohou během skladování nebo používání nastat různé problémy. Kromě toho, když je pryskyřice použita samostatně, mnoho výkonu nelze zlepšit a výkon je výrazně snížen. Proto musí některé pryskyřice používat k jejich rozpuštění kapalná organická olejová rozpouštědla (rozpouštědla organického oleje jsou podobná vodě, obě kapaliny mohou rozpouštět určité látky, ale voda neobsahuje molekuly C, zatímco organická rozpouštědla obsahují C, z nichž většina je voda neslučitelná. Pokud se smíchá dohromady, stane se diskontinuální fází. Můžete vidět kapky oleje plovoucí ve vodě.), přidejte některé plniva, pigmenty a další přísady podle potřeby ke zlepšení pevnosti v tahu, pevnost v ohybu a odolnost Vysoká teplota a tepelná odolnost, atd., To se stává barvou.


Hot Tags: pryskyřice používané v malířském průmyslu, Čína, výrobci, dodavatelé, tovární

Dotaz

You Might Also Like