TiO2 pro výrobu papíru

TiO2 pro výrobu papíru

Jsme profesionální titanová bílá použitá při výrobě papíru.
Srdečně Vás vítáme na velkoobchodní velkokapacitní titanová bílá použitá v plastu z naší továrny.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Výroba papíru

Oxid titaničitý Úvod:

Titania, chemický vzorec: TiO₂, bílý pevný nebo práškový amfoterní oxid, molekulová hmotnost: 79,9, je bílý anorganický pigment s netoxií, nejlepší krycí schopností, nejlepší bělostí a jasem a dnes se považuje za svět Nejlepší bílý pigment.

Čína Titania má silnou přilnavost, není snadné podstoupit chemické změny a bude vždy bílá. Široce se používá v nátěrech, plastech, papírenství, tiskařských barvách, chemických vláknech, gumě, kosmetice a dalších průmyslových odvětvích.

Titanová bílá má vysokou teplotu tání a používá se také k výrobě žáruvzdorného skla, glazur, smaltů, jílu, laboratorních potřeb pro vysoké teploty atd.

Oxid titaničitý se obecně dělí na anatasu (anatasu) a rutilu (rtilu).

Oxid titaničitý používaný při výrobě papíru

Papírenský průmysl je třetím největším uživatelem oxidu titaničitého. Výrobci Titania nám řekli, že jako plnivo papíru se používá hlavně u vysoce kvalitního papíru a tenkého papíru. Přidání oxidu titaničitého k papíru může způsobit, že papír bude mít lepší bělost, dobrý lesk, vysokou pevnost, tenký a hladký, nepronikající během tisku a nízkou hmotnost.

Oxid titaničitý pro výrobu papíru obvykle používá oxid titaničitý anatasového typu bez povrchové úpravy, který může působit jako fluorescenční bělicí činidlo a zvýšit bělost papíru. Laminovaný papír však vyžaduje použití povrchově upraveného rutilního oxidu titaničitého pro splnění požadavků na odolnost vůči světlu a žáru.


Hot Tags: TiO2 Pro výrobu papíru, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like