Čína Titania pro plasty

Čína Titania pro plasty

Jsme profesionální titanová bílá použitá v Plasitc.
Srdečně Vás vítáme na velkoobchodní velkokapacitní titanová bílá použitá v plastu z naší továrny.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

TIO2 Oxid titaničitý Úvod:

Vědeckým názvem oxidu titaničitého je oxid titaničitý, který má vynikající bílé vlastnosti, vysokou krycí schopnost a vysokou schopnost zabarvení. To je široce používáno v inkoustu, papíru, povlakování, malířství a dalších průmyslových odvětvích a těší se pověsti „krále bílé“. Důležitým důvodem pro použití v plastových výrobcích je to, že oxid titaničitý může určit vzhled světlých nebo bílých plastových výrobků. Oxid titaničitý má samozřejmě mnoho dalších výhod pro plasty, jako je zlepšení tepelné odolnosti, odolnosti vůči světlu a odolnosti plastů proti povětrnostním vlivům, ochrana plastových výrobků před UV zářením a zlepšení mechanických a elektrických vlastností plastových výrobků. Oxid titaničitý se používá téměř ve všech termosetových a termoplastických plastech. Mohou být smíchány s práškovými pryskyřicemi a tekutinami obsahujícími změkčovadlo. Dávka je obecně asi 3-5%. Polyolefiny (hlavně polyetylen s nízkou hustotou), polystyren, ABS, polyvinylchlorid atd.

Titania používané v plastu:

V plastikářském průmyslu existují čtyři hlavní ukazatele pro stanovení kvality schopnosti skrývat oxid titaničitý, dispergovatelnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a bělost. Čím lepší je krycí síla titanové bílé, tím tenčí a lehčí jsou vyráběné plastové výrobky; dispergovatelnost ovlivňuje výrobní náklady plastových výrobků, čím lepší je disperze oxidu titaničitého, tím vyšší je hladkost a jas plastových výrobků; má dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům Oxid titaničitý je nezbytný pro venkovní plastové výrobky a plastové dveře a okna.

Ve výrobním procesu plastových barevných předsměsi je také důležitým indexem kvality bělost oxidu titaničitého. Plastové předsměsi barev jsou vysoce koncentrovaný a účinný produkt pro konfiguraci barev, to znamená, že pigment je rovnoměrně distribuován v nosné pryskyřici při mimořádné koncentraci. A tvoří částice určité velikosti. Je složena hlavně z jádrové vrstvy (pigmentu), vazebné vrstvy (vazebného činidla nebo povrchově aktivní látky), disperzní vrstvy (lubrikantu nebo dispergačního činidla) a míchací vrstvy (nosná pryskyřice). Používá se jako barvivo v plastech. Široce se používá při výrobě plastových výrobků, jako je foukaná fólie, vstřikování, lisování za horka, vstřikování atd. Barva předsměsi má vynikající barevný efekt, pohodlné použití, úsporu energie a během používání žádný prach ani odpadní vodu, takže je uživateli upřednostňován. Barevné předsměsi se používají jako průmyslové suroviny a jejich výkon je obvykle zobrazen v následných aplikačních aplikacích (jako je foukaná fólie nebo vstřikování). Výkon titanové bílé barvy se proto odráží hlavně v procesu aplikace barevných předsměsi. Barevná schopnost, dispergovatelnost, zpracovatelnost a bělost oxidu titaničitého mají významný dopad na aplikaci předsměsi barev. Je logické, že distribuce velikosti částic oxidu titaničitého je nevyhnutelná.

Hot Tags: Čína titania pro plasty, Čína, výrobci, dodavatelé, továrny

Dotaz

You Might Also Like