TiO2 pro nátěry

TiO2 pro nátěry

Oxid titaničitý používaný v nátěrech přináší jasné barvy, vysokou krycí sílu, silnou tónovací sílu, nízkou spotřebu a mnoho druhů, které mohou chránit stabilitu média.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

coating 1


Oxid titaničitý (TiO2)

vědecký název oxid titaničitý, je bílý prášek, při zahřátí mírně nažloutlý, a je to bílý pigment, jehož hlavní složkou je oxid titaničitý (TiO2). Její molekulární vzorec je Ti02, což je polykrystalická sloučenina. Jeho částice jsou pravidelně uspořádány a mají mřížkovou strukturu. . Oxid titaničitý má nejmenší relativní hustotu. V celém titanovém průmyslu tvoří rutil a ilmenit spotřebovaný při výrobě oxidu titaničitého 90% celkové spotřeby a pouze 10% materiálů obsahujících titan spotřebovaných při výrobě kovového titanu (houba titan).

Oxid titaničitý (oxid titaničitý) je za normálních okolností chemicky stabilní a s většinou látek nereaguje. Oxid titaničitý má v přírodě tři krystaly: destičkový typ titanu, typ anatasu a typ rutilu. Typ titanové desky je nestabilní krystalický typ a nemá žádnou průmyslovou hodnotu. Anatasový typ se označuje jako typ A a typ Rutile se označuje jako typ R. Oba mají stabilní krystalové mřížky a jsou důležitými bílými pigmenty a porcelánovými glazurami. Ve srovnání s jinými bílými pigmenty má vynikající bělost, tónovací sílu, krycí schopnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, tepelnou odolnost a chemickou stabilitu, zejména netoxický.

Používané v lakovacím průmyslu:

Potahovací průmysl je největším uživatelem oxidu titaničitého, zejména rutilního oxidu titaničitého, který je v nátěrovém průmyslu většinou spotřebováván. Povlaky vyrobené z oxidu titaničitého jsou světlé barvy, mají vysokou krycí sílu, silnou tónovací sílu, nízkou spotřebu a mnoho různých odrůd. Mohou chránit stabilitu média a mohou zvýšit mechanickou pevnost a přilnavost nátěrového filmu a zabránit vzniku trhlin. Zabraňte pronikání UV a vlhkosti a prodloužte životnost nátěrového filmu.
Hot Tags: tio2 pro nátěry, Čína, výrobci, dodavatelé, továrny

Dotaz

You Might Also Like