Oxid titaničitý v keramice

Oxid titaničitý v keramice

Jsme profesionální oxid titaničitý.
Srdečně Vás vítáme na velkoobchodní velkokapacitní titanová bílá.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Existují tři krystalové formy oxidu titaničitého, jmenovitě brookite, anatas a rutilní krystalové formy. Ačkoli ve znalosti keramické výroby si myslíme, že je to barvicí prvek, ve skutečnosti je oxid titaničitý v přírodě nejběžnějším přírodním produktem.

The name of titanium dioxide indicates that its characteristic is white. The reason why titanium dioxide is regarded as a coloring element in the production of ceramics is unfavorable for production, mainly because titanium dioxide undergoes a crystal form transformation after 800 ° C and becomes a colored crystal form, thereby coloring. In our ceramic production, the temperature is often as high as more than 1000 ℃, therefore, titanium dioxide, which performs well in many industries, has become an unfavorable factor in the ceramic industry

The eight elements of ceramic production are well known. K2O, Na2O, CaO, MgO, Al2O3, SiO2 and Fe2O3, TiO2. The first six elements are used by us, according to different product requirements, formulate different formulas.

V keramickém průmyslu by měl mít oxid titaničitý větší aplikační prostor, umožňující lidem aktivně používat titan místo titanu. Toto je samočistící přípravek - odpovídající produktu oxidu titaničitého. Jak název napovídá, používá se rozumný postup pro přípravu vrstvy filmu oxidu titaničitého na povrchu keramických výrobků, což může způsobit, že keramické výrobky vytvoří samočistící účinek -.

V současné době zaujímají keramické výrobky velký trh s dekoracemi. Od krátkých dodávek raných keramických výrobků, přes spoléhání se na kvalitu a estetické účinky na povrch, aby zapůsobily na spotřebitele, se věří, že v budoucnosti bude na trhu také keramika se specifickými funkčními efekty. Technologie potahování oxidem titaničitým si zaslouží naše očekávání.


Hot Tags: oxid titaničitý v keramice, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like