Titanová bílá použitá v nátěrech

Titanová bílá použitá v nátěrech

Jsme profesionální výrobci oxidu titaničitého!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Oxid titaničitý (TiO2)

vědecký název oxid titaničitý, je bílý prášek, při zahřátí mírně nažloutlý, a je to bílý pigment, jehož hlavní složkou je oxid titaničitý (TiO2). Její molekulární vzorec je Ti02, což je polykrystalická sloučenina. Jeho částice jsou pravidelně uspořádány a mají mřížkovou strukturu. . Oxid titaničitý má nejmenší relativní hustotu. V celém titanovém průmyslu tvoří rutil a ilmenit spotřebovaný při výrobě oxidu titaničitého 90% celkové spotřeby a pouze 10% materiálů obsahujících titan spotřebovaných při výrobě kovového titanu (houba titan).

Oxid titaničitý používaný v nátěrech

Oxid titaničitý v roli inkoustů nenahraditelný, je to proto, že oxid titaničitý při určování kvality inkoustu několika hlavních výkonů mnohem lépe než u jiných bílých pigmentů. Například index lomu, bělicí síla, krycí síla a absorpce oleje.

Za stejných podmínek lomový index Čína rutilní oxid titaničitý je 2,76, anatasový oxid titaničitý je 2,55, sulfid zinečnatý je 2,37, index lomu bílého zinku barnatý je 1,84, index olova lomu bílého olova 2,00. Z hlediska achromatické síly vykazoval oxid titaničitý lepší výkon než jiné bílé pigmenty.

Relativní hodnota bělicí síly oxidu titaničitého rutilního typu je 100, hodnota anatasového typu oxidu titaničitého je 77, hodnota sulfidu zinečnatého je 40, hodnota zinečnaté barya je 16 a hodnota olova bílá je 9. Z hlediska skrývá sílu, oxid titaničitý má výhodu oproti jiným bílým pigmentům.

Relativní hodnota krycí schopnosti oxidu titaničitého rutilního typu byla 100, anatasový oxid titaničitý byl 78, relativní hodnota krycí schopnosti sulfidu zinečnatého byla 39, relativní hodnota krycí schopnosti bílkoviny zinek-barium byla 18 a relativní hodnota olovnaté bílé skládací krycí síly bylo 12.

Z absorpce oleje na 100 gramů bílého pigmentu je absorpce oleje rutilním oxidem titaničitým 25 gramů, absorpce oleje anatasového oxidu titaničitého 30 gramů, absorpce oleje sulfid zinečnatého 15-25 gramů, absorpce bílého oleje barnatého zinečnatého 14-16 gramů, absorpce olovnatého bílého oleje je 8-15 gramů, takže absorpce oleje z oxidu titaničitého je nejlepší.

U hotových výrobků s inkoustem, indexu lomu, bělicí schopnosti, krycí schopnosti a absorpce oleje tyto čtyři klíčové vlastnosti podporují kvalitu inkoustu, zatímco oxid titaničitý má jiný bílý pigment obtížné dosáhnout indexu lomu, bělicí schopnosti, krycí sílu a absorpci oleje, takže Oxid titaničitý jako aditivum pro inkoust je vhodnější než jiný bílý pigment.

Hot Tags: titanová bílá použitá v nátěrech, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like